„Visiškai nesitikėjau užimti sostą. Giliai širdy svajojau, bet bijojau svajoti per daug, kad vėliau netektų nusivilti. Neįtikėtina, kad gavau tris teisėjų „taip", bet dar didesnė staigmena – kad žiūrovai nubalsavo už mane. Įveikusi Juną pradėjau drebėti, nesupratau, kas vyksta", - atskleidė jauniausia „Finalo ketverto" narė.

„Būtent Juną rinkausi, nes norėjau tikro iššūkio, norėjau atsisėsti į sostą pelnytai – po lygiavertės dvikovos. Dabar, kai jau iškovojau vietą „Finalo ketverte", jos palikti neplanuoju. Atėjau tam, kad įrodyčiau, kad esu stipri, esu gera, esu verta scenos", - ryžto neslėpė Lukrecija.

„Esu labai jauna, tai mano pliusas. Aš galiu dar labai daug išmokti ir stipriai užaugti. Semiuosi patirtį kiekvieną sekundę ir „Finalo ketverte" parodysiu viską, ką galiu. Mokausi Vilniaus Užupio gimnazijoje, ten mane palaiko klasiokai, draugai, mokytojai. Tikiuosi, kad palaikys ir daugiau žmonių", - šypsojosi mergina.

„Mano muzika skirta tiems, kas dainas išjaučia, o ne jų klausosi. Pirmą kartą pasirodžiusi „Finalo ketverto" scenoje taip stipriai norėjau gauti galimybę atsisėsti į sostą, stengiausi iš paskutiniųjų ir tai atsipirko. Žinau, kad visas jėgas atiduosiu ir toliau – tai mano pažadas sau", - teigė „Finao ketverto" narė L. Vasiliauskaitė.

„Finalo ketvertas" yra įtampos kupinas modernus muzikinis projektas, kurio kiekviena laida – lyg finalas. Keturi pergalės verti vokalistai kas savaitę bando apginti savo vietas muzikiniuose sostuose. Pretendentai, gavę tris teisėjų Vido Bareikio, Egidijaus Dragūno ir Martyno Tylos „taip", gali mesti iššūkį „Finalo ketverto" nariui. Dvikovos baigtį visada tiesioginio balsavimo metu nulemia televizijos žiūrovai. Projektą veda Rolandas Mackevičius ir Mantas Stonkus.