„Man visada patiko aukštis, kūno judesys, laisvai jaustis. Man patinka šokis, tai bandau šiuos du dalykus sukombinuoti ore. Niekada neturėjau aukščio baimės. Jei būna aukščiau nei esu įpratusi, pajaučiu adrealiną. Pasidaro taip faina, bet baimė tikrai nesurakina", – pasakoja „Lietuvos talentų" dalyvė, stebinanti savo lankstumu.

Visai neseniai Izabelė baigė ekonomikos mokslus. Tačiau, panašu, kad ekonomika traukiasi į šoną ir užleidžia vietą oro akrobatikai. Įspūdingai, bet labai sunkiai sporto rūšiai. Juk ne vienam stebinčiam pasirodymą užgniaužia kvapą, tad ką patiria viršuje esantis akrobatas galima tik įsivaizduoti, skelbiama pranešime spaudai.

„Labai norime pamatyti tavo pasirodymą. Oro akrobatika visada atrodo labai įspūdingai, užgniaužia kvapą. Sėkmės tau. Mes už tave sirgsime", – prieš Izabelei lipant į sceną kalbėjo „Lietuvos talentų" vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Mindaugas Rainys.

Izabelė atskleidė, kad jos gyvenimo svajonė – užsiimti oro akrobatika visa gyvenimą ir išvengti traumų. Mergina į šią veiklą įdeda visą savo širdį ir labai daug darbo. Tai, kad Izabelės talentas neabejotinas, patvirtino visi teisėjai. Po Izabelės pasirodymo teisėjai ir žiūrovai plojo atsistoję. TV3 žiūrovai galės pamatyti merginos pasirodymą jau šį sekmadienį.

„Noriu pasakyti vieną dalyką sau ir visiems. Va šitaip stipriai reikia kabintis į gyvenimą. Taip, kaip jūs laikėtės įsikibusi", – po pasirodymo kalbėjo Ineta Stasiulytė.

„Aš į jus žiūrėjau kaip į naujametinį fejerverką. Su tokia pačia emocija, tokiu pačiu susižavėjimu. Ačiū jums", – sake Marijus Mikutavičius.