Dalyvių pasirodymus komentuoja ir kas patenka į kitą etapą sprendžia humoristas Justinas Jankevičius, dainininkas, TV laidų vedėjas Marijus Mikutavičius, kino ir televizijos aktorė Ineta Stasiulytė. Stengtis tikrai yra dėl ko. „Lietuvos talentų“ nugalėtojui atiteks šlovė, garbė ir 10 tūkst. eurų, rašoma spaudos pranešime.

Žiūrovams gerą nuotaiką padovanos ir nusišypsoti privers šokėjai Arianas Eismontas ir Milena Sprainytė. Sportinių šokių šokėjai papirko teisėjus ne tik choreografiniais sugebėjimais. Arianas – tikras mimikų specialistas, kuris šokant labai įsijaučia ir atiduoda žiūrovams visą save.

„Lietuvos talentų“ akimirka
Foto: Vidas Černiauskas

Milenai – 9, o Arianui – 8 metai. Į projektą mažieji šokėjai atvyko iš Klaipėdos. Abu šokėjai priklauso šokių mokyklai „TenDance“. Tam, kad galėtų parodyti savo talentą, vaikai labai daug repetuoja. Laisvo laiko jie beveik neturi – viską užima repeticijos šokių salėje.

„Kartais šeštadieniai, sekmadieniai mums yra laisvadieniai. O nuo pirmadienio iki penktadienio būna sunkios dienos“ , – apie savo hobį, kuris reikalauja labai daug pasiruošimo, pasakoja Milena. Tačiau vaikus į priekį veda meilė šokiui ir tikslas padaryti viską kaip įmanoma geriau. „Mes norime pasiekti daug pirmų vietų, turime daug potencialo. Mūsų talentas yra sportiniai šokiai. O mano svajonė yra laimėti projektą „Lietuvos talentai“, – kalba Arianas.

„Lietuvos talentų“ akimirka
Foto: Vidas Černiauskas

Pradėjus vaikams šokti, jie iš karto sulaukė teisėjų susižavėjimo šūksnių. Ypač mažaisiais talentais žavėjosi I. Stasiulytė. „Puikiausias šokis, jūs viską darėte puikiai kartu. Jūs kaip sumažinti žmogeliukai“, – gyrė šokėjus teisėja.

Tačiau abejonės sėklą pasėjo J. Jankevičius. Šou teisėjas teigė, kad vaikai yra puikūs šokėjai, tačiau jų amžiaus kategorijoje. „Nežinau, ar jūs turėsite ką veikti kitame etape“, – kalbėjo naujasis projekto teisėjas. Ar jis pasakys šokėjams „taip“? Ar jie pateks į kitą etapą? Visą tai paaiškės jau sekmadienį, 19.30 val. per TV3 televiziją.