Kartu su projekto mokytojais Monika Marija, Mantu Jankavičiumi ir Donatu Montvydu scenoje šou sukurs Kristupas, Paulius, Milėja, Sofija, Vakarė ir Nikolė. Ypatingu vakaro svečiu finale taps šeštojo „Lietuvos balsas“ projekto sezono nugalėtoja Gerda – ji arenoje pristatys dar niekur negirdėtą kūrinį „Genai“, rašoma spaudos pranešime.

Tačiau ypatingą šou ruošia ne tik dalyviai, bet ir projekto vedėjas Rolandas Mackevičius. Specialiai šiam vakarui jis sukūrė efektingą pasirodymą, atskleisiantį visus projekto užkulisius ir žiūrovus nuvesiantį ten, kur gali patekti tik projekto komanda.

„Jau ne vienus metus dirbu su „Balsu“ ir žmonės labai dažnai klausia, ar dar neatsibodo, ar vis dar įdomu, kaip ten kas vyksta iš tikrųjų, kaip ten kas atrodo. Visada įdomu sužinoti, kas vyksta už kadro, kokie žmonės dirba ir kiek jų iš viso ten yra. Visiems juk rūpi, kaip atsiranda ta televizijos magija. Todėl nusprendžiau pagaliau žiūrovams parodyti tai, ką matyti gali tik projekto komanda“, – sako Rolandas Mackevičius. Tiesa, naujasis kūrinys neabejotinai turės ir paties Rolando braižo – „Lietuvos balsas. Vaikai“ eteryje pirmą kartą skambės elektroninė muzika.

„Idėja labai paprasta – beveik metus diena po dienos dirbame su tam tikrais žmonėmis. Esame tapę kone gerais draugais, matomės dažnai ir vieni apie kitus daug žinome. O juk negali rūsyje laikyti savo faino giminaičio Ito (pusbrolis Itas iš serialo „Adamsų šeimynėlė“, – red. past.). Norisi parodyti ne tik suruoštą ir surepetuotą produktą, kurį žiūrovas mato ant scenos, bet ir šiek tiek užkulisių, ne taip jau ir spindinčių. Tačiau viskas tikra ir nuoširdu“,– apie būsimą pasirodymą intriguoja Rolandas Mackevičius.

Naujasis Rolando Mackevičiaus kūrinys ir projekto užkulisiai, kurių dar nematė nė vienas televizijos žiūrovas, – jau šį sekmadienį 19.30 val. didžiajame „Lietuvos balsas. Vaikai“ projekto finale tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos ir per LNK.