Prieš daugiau nei dešimtmetį išgarsėjęs liaudies ansamblis „Ventukai“ ir jų lyderis Juozas Butnorius miesto žmonėms kėlė juoką, o kaimo – susižavėjimą, rašoma LNK pranešime spaudai.

Abejingų nebuvo, todėl „Ventukai“ ir Juozas išgarsėjo ne viename muzikiniame televizijos projekte. Tačiau pastaruosius penkerius metus 32-ejų dainininkas Juozas Butnorius, itin dažnai meiliai pavadinamas „ventuku Juozuku“ labiau garsėjo ne muzikiniais pasiekimais, o asmeninio gyvenimo dramomis, primenančiomis kino filmą.

Prieš kelerius metus Juozas visus nustebino paaiškėjus, kad išsiskyrė su sužadėtine iki vestuvių likus vos trims savaitėms. Kiek vėliau vyras prisipažino atsikovojęs mylimosios širdį, o netrukus ir dar kartą pasipiršęs.

Tačiau visų lauktos ventuko Juozo vestuvės taip ir neįvyko. Šiandien Juozas prisipažįsta iki ausų įsimylėjęs viename barų prieš koncertą sutiktą, keleriais metais jaunesnę dviejų vaikų mamą Gražiną.

Juozas Butnorius su sužadėtine
Foto: Asmeninio albumas

„Mane sužavėjo jos išvaizda, elgesys, dėmesys, moteriškumas... Visada svajojau turėti tokią žmoną, tačiau svajonės išsipildė su kaupu, kartu su ja dovanų gavau ir du vaikučius“, – teigs dainininkas Juozas Butnorius.

Pasakojimas ne tik apie pažintį, bet ir kliūtis, kurias teko įveikti, – jau šį antradienio vakarą LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ 20 val.