„Man atrodo, kad šiame projekte laimėjau daug kartų. Dėkoju žmonėms, kurie už mane balsavo. Išeinu labai didžiuodamasis savimi, šeima, draugais ir savo gerbėjais, nes tai yra neitiketina“ – scenoje kalbėjo antroje vietoje likęs Antturi.

Naujienų portalo DELFI apklausoje dalyvavę skaitytojai daugiausiai savo balsų skyrė „Good time boys“, mažiausiai - Antturi.

Tiesiogiai iš Kauno „Žalgirio“ arenos transliuojamame šou rungiasi trys dalyviai. Scenoje pasirodys „Good time boys“, Kristina Jurevičiūtė ir Rimvydas Matukynas-Antturi. Svečio teisėmis pasirodymą surengs ir Lukas Zažeckis, o scenoje bendrą dainą atliks visi šeštojo sezono šou dalyviai.

Šis „X Faktoriaus“ sezonas – unikalus ne tik savo dalyviais. Pirmą kartą televizijos istorijoje įvaizdinės dalyvių nuotraukos buvo padarytos išmaniuoju telefonu. Žinomas šalies fotografas Naglis Bierancas išmaniuoju telefonu įamžino visus šou dalyvius. Fotosesijoje buvo naudojamas revoliucinis trijų objektyvų fotoaparatas.

Prieš renginį raudonasis kilimas žibėjo nuo Lietuvos įžymybių ir kviestinių svečių. Renginį puošė ir fotografams mielai pozavo dainininkė Kristina Ivanova, fotografas Dainius Ščiuka, stilistai Viktorija Šaulytė bei Joringis Šatas. Superfinalo stebėti atvyko ir atlikėja Marija Grabštaitė, Rūta Elžbieta Mozūrevičiūtė su vyru. Suskambus buvusių dalyvių dainoms, svečiai rinkosi stebėti jų pasirodymų.

Raudonasis kilimas - DELFI nuotraukų galerijoje:

Žinoma, svarbiausi sekmadienio vakarą buvo šou superfinalą pasiekę dalyviai.

Antturi superfinale uždainavo su Ieva Zasimauskaite. Duetas atliko Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusią dainą „Kol myliu“. Jautrus pasirodymas patiko nuoširdžių emocijų pasiilgusiems žiūrovams.

„Aš einu laimėti. Bet man svarbiausia, kad būtų gera scenoje. Tiesiog noriu padaryti šventę sau ir kitiems, noriu švęsti muziką. Noriu nebijoti muzikos ir noriu ja gyventi“, – sako Antturi.

Kristina superfinale sudainavo vieną gražiausių visų laikų meilės dainų – Celine Dion hitą „My heart will go on“. Vienai balsingiausių šou dalyvių kompaniją scenoje palaikė grupės „120“ vaikinai. Jie kartu paruošė reperio Eminemo hitą.

Niekam ne paslaptis, kad Kristina itin jaudinosi prieš kiekvieną savo pasirodymą. „Pirmą kartą kai užlipau į sceną, man buvo panikos priepuolis. Buvo taip baisu, kad kažkas mane teis. Ir antrą kartą buvo labai baisu. Per „kėdes“ buvo be galo baisu... Baimė dar didėjo vos ne iki vėmimo. Galvojau, kad tuoj nukrisiu“, – pasakoja Kristina.

Mergina tikina, kad „X Faktoriuje“ ji labai daug suprato apie save, išmoko ir atrado naujų spalvų. Kristina nesitikėjo sulaukti tiek palaikymo ir nueiti taip toli. Mergina įsitikinusi – dėl žiūrovų meilės verta gyventi ir dainuoti.

„Niekas manęs nesulaikys nuo muzikos. Jau yra tiesiog per vėlu. Jei kas nors norėjo mane sustabdyti, reikėjo tą daryti anksčiau“, – sako šou finalininkė.

Ir nors Kristina pasakoja, kad dalyvaujant „X Faktoriuje“ buvo tokių akimirkų, kai norėjosi viską mesti, vėliau ji teigia supratusi, kiek daug žmogus gali padaryti.

„Šį kartą nebijau nieko. Šį kartą labai labai noriu. Tiek yra nueita sunkaus kelio... Labai noriu ir laukiu“, – kalbėjo mergina prieš pat superfinalą.

Rokeriai „Good time boys“ scenoje atliko legendinės grupės „Queen“ hitą. Finalų metu vaikinai ne kartą prasitarė, kad sudainuoti šį kūrinį yra jų svajonė. Žiūrovų laukė ir netikėtas duetas! „Good time boys“ su vienu iš „X Faktoriaus“ S. Urbonavičium-Samu atliko Jazzu dainą „Wild“.

Vos atėję į projektą vaikinai sakė, kad jų svajonė groti muziką visiems, visur ir visada. Daugelis kritikavo jų pasirinkimą groti atrankoje savo kūrybos dainą, tačiau jie surizikavo. Įdomiausia tai, kad trys teisėjai vaikinams pasakė „taip“, o Saulius Prūsaitis „ne“. „Good time boys“ papuolė į S. Prūsaičio komandą ir dabar yra superfinale! „Likimo ironija“, – juokiasi rokeriai, prakalbę apie šią situaciją. „Kėdžių iššūkyje“ vaikinai į sceną lipo apsirengę chalatais. Ir vėl neprašovė – jų pasirodymas sužavėjo teisėjus. Rokeriai širdyje yra pankai, todėl išlikti ištikimiems sau jiems yra ypač svarbu.

Vaikinai tikina, kad tikrasis darbas prasidėjo patekus į tiesioginius finalus. „Vis sunkiau padaryti, kad būtų įdomiau žmonėms, sau patiems... Ir vis sunkiau, kad patobulėtume. Progresas jaučiasi labai didelis. Džiaugiamės, kad čia atėjome. Labai smagu, kad esame iš mažų miestelių: Kelmės ir Šilutės. Bet tikslą turime didelį, kilnų: nešti žmonėms muziką, gerą energiją, džiaugsmą. Manau, vien todėl mums taip gerai sekasi ir žmonės labai mus palaiko“, – įsitikinę rokeriai.

Žiūrovų laukė ir nepamirštami „X Faktoriaus“ teisėjų pasirodymai. Saulius Urbonavičius-Samas scenoje uždainavo ir su grupe BIX. Marijonas Mikutavičius kartu su grupe pristatė naują dainą „Kur gyvenimo prasmė“. Justė Arlauskaitė-Jazzu sudainavo būsimą hitą – liaupsių ir pagirų jau sulaukusią dainą „Dumblas“. Saulius Prūsaitis arenos svečiams ir TV3 žiūrovams paruošė premjerą – dainą „Atleisk, tavęs nepažinau“.

Visiems finalininkams sudainavus po dvi dainas, atlikėjams teko susidurti su vienu sunkiausių išbandymu, kuris iš jų kovos nebetęs. Mažiausiai TV žiūrovų balsų surinko Kristina. Atlikėja finale liko trečioji. Dėl pergalės finale bei 15 tūkst. eurų toliau rungėsi Antturi ir „Good time boys“.

Superfinalo akimirkos - DELFI nuotraukų galerijoje: