Kaip rašoma TV3 pranešime spaudai, mažiausiai žiūrovų balsų surinko viena balsingiausių ir projekto favorite vadinta Milda Martinkėnaitė. Milda šį kartą pasirodė visai kitokia – jautri ir lyriška. Pasipuošusi įspūdinga suknele, žėrinčiu makiažu, Milda atliko jautrią dainą.

„Gavau pilną ir sodrų jausmą... Visuomet atrodei kieta, o dabar tokia trapi“, – gyrė merginos pasirodymą Saulius Urbonavičius-Samas. „Šiek tiek perdegei emociškai. „X Faktorius“ tau bus scena į ilgalaikę karjerą ir žmonių širdis. Esi šio sezono žmogus, į kurį man žiūrėti įdomiausia“, – sakė jos mokytoja Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Deja, bet žiūrovams Mildos pasirodymas patiko mažiausiai. Ji be kovos paliko šou. Toks sprendimas buvo netikėtas tiek Mildai, tiek teisėjams. Išgirdusi sprendimą mergina sunkiai tramdė emocijas ir apsipylė ašaromis.

„Tai yra visiškai neteisinga. Tie, kurie stebite šou prie televizijos ekranų, jūs neįsivaizduojate, kokia yra šventa tyla salėje. Nežinau kodėl, bet įvyko pati didžiausia neteisybė, kokią aš esu patyrusi „X Faktoriuje“. Šis žmogus yra nuostabus artistas, man labai gaila ir tikrai nebelinksma. Noriu Mildai palinkėti didžiausios sėkmės, nes tu buvai man viena iš laimėtojų“, – sakė Jazzu.

„Ačiū, kad kartu nuėjome iki čia – tai buvo vienas geriausių man nutikusių dalykų šiemet. Visą laiką sakiau, kad užaugusi būsiu žvaigžde. Tad, dabar laikykitės, nes bomba dar tik sprogs“, – savo socialiniame tinkle gerbėjams ir draugams rašė Milda.

Išlikimo dainas atliko grupė „Intervalai“ ir Renaldas Malinauskas. Už grupę balsavo jų mokytojas S. Prūsaitis, Jazzu, S. Urbonavičius-Samas, už Renaldą – jo mokytojas M. Mikutavičius.

Teisėjo komandoje liko Rimvydas Matukynas-Antturi, Lukas Zažeckis ir Silvestras Beltė. J. Arlauskaitė-Jazzu komandoje: Lukas Jonaitis, Kristina Jurevičiūtė, Daviti Adamashvili. S. Prūsaičio komandoje – grupės: „Intervalai“, „Rokas ir Laurynas“, „Good Time Boys“.

Sekmadienio finalo akimirkos - nuotraukų albume: