Vakaro metu dalyviai žiūrovams paruošė po du įspūdingus pasirodymus. Kartu su jais scenoje šventinius pasirodymus sukūrė ir Mantas Jankavičius bei Rosita Čivilytė, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Auguste, tu gimei būti diva, tau tai yra įaugę į kraują“, - pirmajai scenoje pasirodžiusiai Nombeko Augustei gražių žodžių negailėjo Leonas Somovas, neslėpdamas, jog ši dalyvė yra jo favoritė, galinti tapti naujuoju „Lietuvos balsu“. Daugiau nei pusę laidos buvusi žiūrovų balsų lentelės apačioje, galutiniuose rezultatuose ji užėmė ketvirtą vietą.
Tuo metu dėl antrojo savo dalyvio Žygimanto Matulo, Leonas Somovas dar repeticijų metu turėjo abejonių.

„Nematau, kad tu nori būti finale. Atrodo tarsi tau visai nerūpėtų, ateini į repeticiją nepasiruošęs, su netinkamu požiūriu. Buvo dalyvių, kurie daug labiau norėjo dabar būti tavo vietoje...“,- nusivylimo, ruošiantis pasirodymui, neslėpė Leonas Somovas, tačiau po dalyvio pasirodymo džiaugėsi, jog Žygimantas ypač pasistengė ir pasirodymas pavyko puikiai.

Vis tik Žygimantui Matului patekti į finalą tai nepadėjo. Visą vakarą buvęs žiūrovų lentelės apačioje, jis, surinkęs mažiausiai balsų, paliko projektą.

Didelę staigmeną Šiaulių arenoje pateikė Ingos Jankauskaitės komandos dalyvė Gerda Šukytė. Visuomet rimta ir rami dalyvė pasirodymo metu pirmą kartą šoko, nusiplėšė viršutinius drabužius ir ant kojų pakėlė ne tik pačią Ingą, bet ir visą Šiaulių areną – jos abu pasirodymus žiūrovai palydėjo neįtikėtinais plojimais ir riksmais atsistojus.

„Negalėčiau būti laimingesnė. Aš tavim labai didžiuojuosi, kad atsitiko toks stebuklas ir tu esi mano gyvenime“,- didžiulių pagyrų savo dalyvei negailėjo Inga Jankauskaitė. Ypatingai šią dalyvė palaikė ir žiūrovai, savo balsais galutinėje lentelėje ją nukėlę į pirmąją vietą.

„Kai klausai repeticijoje galvoju, kad labai negerai – visko per daug, perspausta, perdaryta. Bet kai matau tavo finalinį pasirodymą, viskas būna labai faina“, - apie Gabrielą atsiliepė Inga Jankauskaitė. Žiūrovų sprendimu Gabriela galutinėje balsų lentelėje liko trečia.

Didžiulių simpatijų Donato Montvydo dalyvei Eglei Jurgaitytei neslėpė ne tik pats mokytojas, bet ir žiūrovai.

„Aš tavim labai tikiu, tu nuostabi. Lietuvos balsas nėra tik apie balsą, pagaliau mes išgirdome ne tik balsus, bet ir nuostabius žmonės už jų“, - Eglę gyrė Donatas Montvydas. Žiūrovai savo simpatijų šiai dalyvei taip pat negailėjo – ji balsavimo lentelėje užėmė antrą vietą.

Vis tik kitai Donato Montvydo dalyvei pasisekė mažiau – po įspūdingų dviejų pasirodymų mokytojų vadinama stipriausiu projektu vokalu, į finalą nepateko Grėtė Eitmantytė, balsų lentelėje likusi penkta.

Keturi finalistai aiškūs – „Lietuvos balso“ finale, gruodžio 30 dieną Palangoje dėl pagrindinio titulo susikaus keturi stipriausi projekto balsai – Gerda Šukytė, Nombeko Augustė Khotseng, Eglė Jurgaitytė ir Gabriela Ždanovičiūtė.

Akimirkos iš sekmadienio laidos: