Modeliu dirbanti Justina Ieva Steponavičiūtė turės gaminti mamos blynelius. Jos mama galės tik sakyti, ką reikia daryti – patiekalą pagaminti modelis turės per 20 minučių. Kaip joms seksis? Ar komanda spės pagaminti iš pažiūros gana paprastą patiekalą?

Iš trijų E. Mildažytės atsiųstų receptų, R. Zakarevičius nusprendė, kad reikėtų gaminti kiaušinių tortą. Šio patiekalo jis nėra ragavęs, o tai yra retas atvejis. Pagaminti šį neįprastą patiekalą komanda turės per 20 minučių, rašoma pranešime.

Eterio žvaigždė E. Mildažytė bus nusiteikusi nugalėti ir negailės patarimų savo sūnui. Moteris skubins sūnų kuo greičiau pjaustyti ingredientus, skatins susikaupti, nesiblaškyti ir gaminti. Virtuvėje kunkuliuos aistros ir azartas.

„Jeigu galima – be panikos. Gal galima tą stresą sumažinti“, – mamą ramins Mykolas. „Ne, mielasis, negalima. Šiuo atveju – ne“, – sakys E. Mildažytė.

„Matyti, kad vaikinas yra gaminantis“, – stebėdama konkurentus sakys Laimutė. „Edita griežta, bet žino, ką pasakyti, ką daryti“, – kalbės J. I. Steponavičiūtė.

„Ką mano vaikas padaro, viskas yra geriausia“, – apie savo sūnų juokdamasi kalbės E. Mildažytė. „Editą matęs visokią, bet Editos mamos tikrai nesu matęs... Buvo malonu žiūrėti, kaip ji valdingai vadovauja sūnui. Nors sūnus žino, ką daro ir ko nori“, – bendravimą komandoje komentuos R. Zakarevičius.