„Mėgstu žiūrėti biografinius filmus, kuriuose neretai pasakojama apie tai, kaip paprastas herojus susipažįsta su jau garsiu žmogumi ir jo gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis. Aš buvau atsidūręs lygiai tokioje pat padėtyje. Kai susipažinome, buvau studentas, o Jurga jau dirbo televizijoje, buvo žinoma dainininkė, susprogdinusi Lietuvos muzikos pasaulį albumu „Nebijok“. Kai kurie žmonės man atvirai sakė, kad esu gudrus jaunas studentas, „pakabinęs“ dainininkę, nes norėjau būti pastebėtas. Iš tikrųjų tai norėčiau sutikti žmogų, kuris nieko nejausdamas, tik iš išskaičiavimo galėtų gyventi su žmogumi ir auginti vaiką. Man tai atrodo nerealu. Mes susitikome dėl abipusės simpatijos, susilaukėme sūnaus ir kasdien vienas kitą atrandame iš naujo ir įsimylim“, – LRT laidos „Gyvenimas“ kūrėjams pasakojo V. Bareikis.

Kaip rašoma LRT pranešime spaudai, 32-ejų menininkas šypsodamasis prisipažino, kad prieš dešimtmetį gimus sūnui jo vertybės apsivertė aukštyn kojomis.

„Kai Jurga laukėsi, dar nesupratau, kas įvyko – buvau labai jaunas. Tačiau pirmą kartą paėmęs Adą ant rankų, pajutau, ką reiškia būti tėvu – visi iki tol buvę svarbūs dalykai pasislinko ir pirmoje vietoje atsidūrė sūnus. Mano vaikystėje įvyko daugybė dalykų, kuriuos norėjau perteikti sūnui. Buvo ir to, ko nenorėčiau, kad mano vaikas patirtų. Supratau, kad už tai esu atsakingas tik aš“, – svarsto Vidas, su dešimtmečiu Adu bendraujantis kaip su geriausiu draugu.

Berniukas nuo pat mažens seka tėvų pėdomis – groja fortepijonu nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, lanko karatė treniruotes ir jau ne kartą išmėgino aktoriaus profesiją. Tačiau labiausiai tėvai Adui siekia įskiepyti meilės ir pagarbos šeimai jausmą. O tai įmanoma tik rodant pavyzdį.

Vido Bareikio ir Jurgos Šeduikytės šeima – laidoje „Gyvenimas“ šį vakarą 19:30 val. per LRT.