„Aš atsikeldavau, pažiūrėdavau į veidrodį ir nesuprastadavau – kas stovi priešais mane. Man būdavo sunku matyti tą vaizdą. Aš tiesiog užsidarydavau nuo visų ir būdavau su savimi. Tačiau tai irgi nepadėjo, ėmiau bėgti ir pats nuo savęs, kai vieną dieną supratau, kad esu jau žemiau bet kokio dugno“, – laidoje „Ant bangos“ prabils dainininkas Andrius Rimiškis.

Prieš tryliką metų dainininkui iš Južintų po kojomis gulė minios gerbėjų, jis gaudavo pelningiausius darbo pasiūlymus. Finansinė gerovė, dėmesys ir neįtikėtina šlovė. Viskas užgriuvo akimirksniu, kai jis buvo paskelbtas televizinio projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtoju: „Tuo metu viskas atrodė neįtikėtina. Jūs įsivaizduokit – jaunas vaikinas iš miestelio gauna tiek daug ir viską iš karto. Tai neapsakomas jausmas. Tačiau kartu šalia didžiulės sėkmės lydi ir pavojai“, skelbiama "Lietuvos ryto" televizijos pranešime spaudai.

Mažai kas žino, kad pastaruoju metu A. Rimiškis išgyveno juodžiausią savo gyvenimo periodą, kai atsitiesti prireikė daug stiprybės. „Vieną rytą aš supratau, kad daugiau gyventi užsidaręs nuo visų, pasislėpęs net nuo savęs patiesnebegaliu. Supratau, kad ir šalia esantiems žmonėms esu reikalingas kitoks, tuomet viskas ir apsivertė aukštyn kojomis“, – pasakoja A. Rimiškis.