Gyvenime įsivyravus monotonijai, nereikia skubėti viską mesti ir išvykti gyventi kažkur į kitą pasaulio pusę. Pakanka vos mėnesiui pakeisti aplinką ir viskas grįš į savo vėžes – įsitikinęs populiarus dainininkas. „Tikslas tai buvo toks labiau kūrybinis, galvojau, kad noriu susikurti erdvę kūrybai. Tiesiog mėnesį būti be kažkokios savo įprastos buities“, – savo trumpos emigracijos pasirinkimą aiškina grupės „The Roop“ vokalistas.

Kaip rašoma LRT pranešime spaudai, vyras rudenišką Lietuvos orą kuriam laikui iškeitė į salą, kur amžinas pavasaris.

Fuerteventūra iš kitų Kanarų salų išsiskiria tuo, kad ji bene mažiausiai paliesta turizmo, todėl palyginti labai rami. Vietos gyventojų čia taip pat nėra labai daug. Keliaujant po salą galima rasti daug visiškai laukinių paplūdimių arba pustuščių miestelių. V. Valiukevičius sako, kad tokios aplinkos jis ilgai ieškojo, tačiau ne iš karto pasiryžo leistis į šią atradimų kelionę: „Daugelis žmonių, kaip ir aš, linkę daug ką gyvenime atidėti. Aš supratau, kad aš nenoriu daugiau atidėti. Tiesiog noriu daryti ir atrasti.“

Kažką naujo atrasti norėjęs Vaidotas tokias keliones rekomenduoja kiekvienam, įstrigusiam rutinoje.

„Tai kaip terapija, kaip nubudimo skambutis, kuris tave pažadina iš kažkokio letargo miego – aš supratau, kad galiu daug ką padaryti gyvenime. Gal ir mažais žingsneliais, bet daryti, o ne stovėti ir dejuoti“, – pasakoja dainininkas.

Laida „(Ne)emigrantai“ ir grupės „The Roop“ nario V. Valiukevičiaus istorija joje – jau antradienio vakarą 19:30 val. per LRT.