Trečiadienio vakarą Ingrida Kazlauskaitė vyrukams paruoš dar vieną išbandymą. Dalyviai burtų būdu bus sujungti į poras ir žinomai moteriai turės sukurti po du sceninius įvaizdžius. „Ingrida rengiasi jaunatviškai. Kartais gal per trumpas sijonas, bet turbūt tokios mados būna. O gal dėl to, kad Liveta labai mėgdavo scenoje stovėti su trumpais sijonėliais“, – apie Ingridos stiliaus pojūtį ir Livetos įtaką dukros pasirinkimams sakys Petras Kazlauskas.

Kap rašoma spaudos pranešime, realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ dalyviai nersis iš kailio, kad tik įtiktų Kazlauskų šeimynai. Projekte vis dar dalyvauja renginių vedėjai – Laurynas Juozas bei Irmantas, plaukų stilistas Vytenis, grupės „Top vyrai“ narys Antanas ir netikėtai prie šou prisijungę grupės „Lietuvaičiai“ nariai – Kazimieras ir Benas. Panašu, kad 25-erių Beno atvykimas į LNK šou sujaukė dvare nusistovėjusias taisykles.

„Prisipažinsiu, kai Benas atėjo į mūsų projektą, jo nuoširdi šypsena ir žvilgsnis... Ta šiluma iš jo taip sklinda, kad jam net nieko nereikėjo pasakyti, o jis man jau patiko“, – trečiadienio vakarą prabils Ingrida. Projekto „Kaip Liveta pasakys“ naujokas bus dar atviresnis. „Aš į šį projektą atvažiavau ne tik scenos partnerės ieškoti“, – sakys jis, priversdamas I. Kazlauskaitę susigėsti. Kas tai – gimstanti simpatija, o gal sukeltas nepatogumas?

Benas tikins, kad į Ingridą galėtų pažiūrėti ir kaip į gyvenimo partnerę. Visgi vaikinas baiminasi, kad jauną moterį tokie pareiškimai gali išgąsdinti: „Tikiuosi, kad šiandien neiškrisiu. Bet bus kaip bus.“ Po itin atvirų pasisakymų ir linksmybių dvare ateis laikas atsisveikinti su dar vienu dalyviu. Kuriam vyrukui Ingrida ištars „sudie“? Itin populiarus realybės šou „Kaip Liveta pasakys“ – nuo pirmadienio iki trečiadienio, 20:30 val., per LNK.