Kazlauskų gyvenime Livetos žodis visada paskutinis. Šį kartą ji sugalvojo išbandymų dainuojantiems vaikinams ir būtent Liveta išrinks vyrą, kuris turės teisę kartu dainuoti su dukra.

Keturios savaitės išbandymų laukia visų, pirmadienį atvykstančių į LNK projektą „Kaip Liveta pasakys", rašoma pranešime spaudai.

„Ieškosiu vyriško vyro. Jeigu mano scenos partneriui reikalavimas būti vyru bus sunkus, tuomet taip, aš reikli“, – sako pagrindinė šou herojė ir kaltininkė Ingrida Kazlauskaitė, pasiryžusi susirasti scenos partnerį.

Sprendimą jai padės priimti artimiausi žmonės – moters tėvai Liveta ir Petras Kazlauskai.

„Mano širdis alpsta iš džiaugsmo. Pagaliau mes pradedame ieškoti Ingridos scenos partnerio“, – geros nuotaikos ir jaudulio neslepia Liveta Kazlauskienė.

Naujasis LNK šou intriguos ne tik išrinktojo paieškomis, bet ir kvies iš arti pažvelgti į žinomos šeimos gyvenimą. Čia netrūks nei šypsenų, nei ašarų. „Šitame projekte Ingrida įklius. Jos širdutei bus sunku“, – premjerinėje laidoje šį pirmadienio vakarą pripažins Liveta.

Iš beveik pusės tūkstančio užpildžiusiųjų dalyvio anketą, į televizijos šou pateko tik devyni laimingieji.

Pirmojoje „Kaip Liveta pasakys“ laidoje žiūrovai išvys penkis pretendentus, išdrįsusius varžytis dėl teisės dalintis viena scena su Ingrida Kazlauskaite. Visgi dalyviams neteks atsipalaiduoti – jau greitai į projektą atvyks nauji dalyviai, o kai kam teks visiems laikams atsisveikinti su savo svajone.

Pirmieji projekto dalyviai: Vytenis – 28-erių plaukų stilistas iš Jurbarko, 31-erių renginių vedėjas Irmantas, grupės „Top vyrai“ narys – 29-erių fitneso treneris Antanas, renginių vedėju dirbantis 26-erių Laurynas Juozas ir kol kas jauniausias projekto dalyvis – 19-metis Dovydas iš Aukštaitijos. Pretendentus kiekvieno išbandymo metu vertins griežčiausia vertinimo komisija – Ingrida Kazlauskaitė bei Liveta ir Petras Kazlauskai.

Pirmadienį prasidedantis LNK ir Kazlauskų šeimos kuriamas šou „Kaip Liveta pasakys“ garsaus dueto gerbėjus ir televizijos žiūrovus stebins pačiais netikėčiausiais kūrybiniais išbandymais, širdį virpinančiomis dainomis, jaunatviškomis išdaigomis, itin rimtais pokalbiais, skaudžiais atsisveikinimais ir nuoširdžiais prisipažinimais. Projekto „Kaip Liveta pasakys“ premjera – jau pirmadienio vakarą 20:30 val. per LNK.