Nufilmuotame epizode Leonas Somovas negaili Ingai Jankauskaitei kandžių komentarų, sakydamas, jog pagal jos komandos lygį, dalyvės pasirodymas Ingai patiko vos prasidėjęs, tuo tarpu pati Inga Jankauskaitė Leonui Somovui atsikirto, jog dalyvė solistės jėgos pas Leoną niekuomet nepajustų, nes mokytojas apie vokalą neturi jokio supratimo ir viskas ką gali, tai ant kūrinio uždėti „beat‘ą“.

Kaip rašoma spaudos pranešime, įsiplieskęs, geriausiais draugais projekte jau spėjusių tapti mokytojų, ginčas netruko peraugti ir į kandesnius žodžius vienas kitam, po kurių Donatas Montvydas ir Justinas Jarutis atsitraukė ir geriausių bičiulių „pasikandžiojimą“ nusprendė stebėti iš žiūrovų vietos.

„Pas tokią piktą mokytoją tikrai nerekomenduočiau eiti“,- laidoje Ingai Jankauskaitei įgels Leonas Somovas.

„Įžeidinėjimas kitų žmonių yra silpnumo požymis, pagalvok ir apie tai. Ką jis gali suprasti apie moters pasaulį?“,- po mokytojo replikos dalyvei sakys Inga Jankauskaitė.

Laidoje Leonas Somovas pripažins – kovojant dėl geriausių balsų, tinkamus žodžius parinkti ne visada taip paprasta.

„Kartais mūsų emocijos paima viršų, greitai susierzini, greitai kažką atsakai, o dažniausiai tuomet atsakai net nepagalvojęs“,- apie kandžius vienas kitam pasakytus žodžius sako Leonas Somovas.

Aštrūs Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo komentarai ir dalyvės sprendimas, kurį mokytoją, po jų vienas kitam išsakytos kritikos pasirinkti – jau šiandien 19:30 per LNK.