„Nemanau, kad mano žmona yra su manimi dėl to, kad esu ar buvau populiarus tuo metu, kai mes susipažinome. Akivaizdu, kad tiesiog mes rėmėmės savo vertybėmis susipažindami. Mes labai greitai išsiaiškinome, kur kokios kieno vertybės ir ar jos sutampa”, – sako Edgaras. Dainininkas negaili kritikos ir pramogų pasaulio žvaigždėms, kurios viešina asmeninį gyvenimą vardan populiarumo.

Prieš daugiau nei dešimtmetį iš Klaipėdos kilęs vaikinas slapyvardžiu „Amberlife” išpopuliarėjo akimirksniu ir tapo tikru jaunų merginų numylėtiniu. Šiandien Edgarui kelia juoką svajonių jaunikio etiketė, tačiau anuomet jis iš tiesų būtent taip ir buvo vadinamas.

„Tačiau mano karjeroje buvo labai daug suklupimų ir labai daug uždarytų durų”, – sako Edgaras. Edgaras pramogų pasaulyje galėtų būti vadinamas išties unikaliu, nes jis jau daugelį metų visiškai nevartoja alkoholio, mėsos, tarė griežtą „ne” raudonam kilimui ir visiems žvaigždžių vakarėliams, nors pripažįsta, kad jei būtų viešumoje, jo populiarumas pakiltų. Tačiau jis ir dabar gali patikinti pragyvenantis tik iš muzikos. „Mes gyvename labai, labai paprastą gyvenimą. Nevartojame jokių svaigalų, neiname į kavines, barus ir nesišlaistome kažkur. Gyvename ganėtinai minimaliom išlaidom, kokiomis tik gali gyventi šiuolaikinis miesto žmogus. Tai, mano galva, mes gyvenam ganėtinai paprastą gyvenimą”, – sako Edgaras.