„Mes su Rūta davėm vienas kitam pažadą, kad apie mūsų skyrybas nieko nekomentuosime nei vienoje laidoje. Dabar jau aš esu pažadėjęs sau, kad nuo šiol vedyboms aš „uždedu kryželį“, - laidoje „Ant bangos“ prabilo dainininkas.

Kaip rašoma laidos kūrėjų pranešime spaudai, A. Vilčinskui vis dar sunku garsiai kalbėti apie nepavykusią ketvirtąją santuoką, tačiau jis tikras, kad laikas gydo visas žaizdas.

Arvydo Vilčinsko ir Rūtos Gajauskaitės vestuvės
Foto: Lietuvos ryto televizija

Dainininkas neslepia, kad viešai nuskambėjus žiniai, jog jiedu su žmona suka skirtingais keliais, ėmė daugėti gerbėjų dėmesio.

„Žinoma, daugiausiai tai merginos ir moterys. Padaugėjo skambučių, užsakymų. Nors ir iki skyrybų nesiskundžiau mažu užsakymų skaičiumi. Koncertai planuojami iš anksto. Tačiau nepaneigsi – dėmesio daugiau“.

Dainininkas džiaugiasi, kad kitaip nei kiti šou pasaulio atstovai iš savo asmeninio gyvenimo nekuria reklaminių akcijų ir nesinaudoja užklupusiu žiniasklaidos dėmesiu. Atvirkščiai – su savo ištikimiausiais gerbėjais jis stengiasi į visus rūpimus klausimus atsakyti koncerto metu.

„Aš visuomet prieš pradėdamas dainuoti paklausiu – ar turite man kokių nors klausimų. Ir dar nė karto niekas manęs nepaklausė apie mano skyrybas“, - prieš televizijos kameras pasakojo A. Vilčinskas.

Naujausios Lietuvos dainiumi vadinamo Arvydo Vilčinsko gyvenimo detalės – jau šį trečiadienį, laidoje „Ant bangos“ 21 val. 30 min., per „Lietuvos ryto“ televiziją.