Jau šį šeštadienį TV3 kulinarinėje laidoje „Virtuvės istorijos“ netrūks juoko ir smagių pokalbių: mylimieji pasakos apie jųdviejų susipažinimo istoriją, bendrus pomėgius, o D. Meškauskas atskleis, kuo jį sužavėjo Ineta, rašoma pranešime spaudai.

Prie puodų laidoje konkurentais tapusių tėvų sugebėjimus vertins aktorės dukra Upė ir D. Meškausko sūnus Adomas.

Šį kartą I. Stasiulytė virtuvėje turės rimtą konkurentą: jubiliejaus proga dovanų kepsninę gavęs D. Meškauskas kulinariniais šedevrais šeimą džiugina net kelis kartus per savaitę. „Mes tikrai laimėsim, mėsa niekada nepralaimi“, - neslėps džiugesio dėl burtu keliu ištraukto patiekalo D. Meškauskas.

„Jūsų laida propaguoja šeimyninę konkurenciją ir skyrybas“, - juokaus I.Stasiulytė.

Charizmatiška pora patvirtins, kad juos suvedė šokių aikštelė. „Šokom, bendravom, pietavom, vakarieniavom. Ir nejučiom laiką pradėjome leisti ne tik šokių salėje“, - apie užsimezgusią draugystę kalbėjo D. Meškauskas.

„Kūčias praleidom salėje drauge valgydami silkę ir repetuodami“, - šypsodamasi mylimąjį papildė I. Stasiulytė.

Profesionalus šokėjas atviravo, kad jį iškart pakerėjo iš Inetos spinduliuojanti energija. „Jos šypsena, juokas, humoro jausmas, nesustabdoma mergina pasirodė“, - gražių žodžių, atsakydama į laidos vedėjos Ilonos Juciūtės-Čibirkienės klausimą, kuo jį sužavėjo Ineta, mylimajai negailėjo D. Meškauskas.

Pora atskleidė, kad gulėti lovoje, valgyti ir nieko neveikti – ne jiems. Mylimieji laisvalaikį mėgsta leisti aktyviai.

„Pasikviečiam svečių, gaminam kažką, bendraujam. Toks mūsų mylimiausias užsiėmimas“, - pasakos I. Stasiulytė.

Virtuvėje šeštadienio rytą ne tik virs azartiška kova, bet ir garsiai skambės juokas bei smagūs, atviri pokalbiai. I. Stasiulytė su laidos vedėja, šefe I. Juciūte-Čibirkiene ruoš tikrą Velykų klasiką – kiaušininį „Velykų bobos“ pyragą, o D. Meškauskas, padedamas „Kamado BONO“ grilio šefo Vadimo Amosovo, gamins sveiką ir gardų kalakutienos suvožtinį su daržovėmis.

Tėvų kulinarinius sugebėjimus vertinsiantys vaikai Upė ir Deividas, prie virtuvės stalo atskleis, kad namuose kulinariniais šedevrais dažniau lepina Deividas, tad ar pavyks šįkart Inetai pranokti mylimąjį ir pelnyti pergalę?

Akimirkos iš filmavimo:

Kokia poros susipažinimo istorija? Kuo D. Meškauską sužavėjo I. Stasiulytė? Kaip mylimieji leidžia laisvalaikį? Apie tai ir dar daug daugiau sužinosite jau rytoj laidoje „Virtuvės istorijos“.

„Virtuvės istorijos“ – šeštadieniais 9 val. per TV3.