Šį sekmadienį žiūrovai vėl leisis į kelionę laiko mašina. Įspūdingoje projekto scenoje skambės nuostabiausios tų laikmečių dainos, bus prisiminti kultiniai filmai, profesionalūs šokėjai pademonstruos populiariausius šokius.

Laidoje „Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ bus prisimintas populiarus tarpukario Lietuvos mažosios scenos artistas Antanas Šabaniauskas. Jo garsųjį kūrinį „Paskutinį sekmadienį“ atliks estrados žvaigždė Birutė Dambrauskaitė.

Laidoje viešės ir TV laidų vedėjas, prodiuseris Arūnas Valinskas. Jis 1986 metais kartu su Gintaru Ruplėnu, Valdu Vižiniu ir dar keliais bičiuliais subūrė humoro grupę „Dviratis“. Po vieno iš pasirodymų jaunuolius pastebėjo leidybinė kompanija „Pop Centras“, kuri pasiūlė tapti koncertiniu kolektyvu ir uždirbti daug pinigų.

Kolektyvas itin išpopuliarėjo, pasijuokti iš jaunųjų artistų plūsdavo minios žmonių.

„Pamenu, kai koncertavome net ne Vilniaus koncertų ir sporto rūmuose, o Šiaulių kultūros centre. Ten tilpo maždaug 600 žmonių. Surengėme 12 koncertų: penktadienį du, šeštadienį ir sekmadienį po keturis, pirmadienį du. Salės buvo pilnos, bendra visų bilietų suma buvo 36 tūkstančiai rublių, o „Žigulys“ kainavo 9 tūkstančius rublių“, – savo karjeros pradžią prisimins A. Valinskas.

M. Mikutavičiui pasiteiravus, ar tais laikais jis jautėsi turtuolis, o uždirbti pinigai padėjo kuriantis geresnį gyvenimą, A. Valinskas sakė, kad lengvai atėję pinigai lengvai ir išeidavo.

Scenoje pasirodys ir garsiausias Lietuvos atlikėjas Andrius Mamontovas. Jis atliks legendinę grupės „Foje“ dainą „Laužo šviesa“.

Laidoje dainuos „X Faktoriaus“ II vietos nugalėtoja Monika Juškevičiūtė, skambės ir roko grupės AC/DC hitas, dainą žiūrovams padovanos Romas Dambrauskas, Vaida Genytė atliks dainą „Sparnuotosios supynės“. TV3 žiūrovams bus primintas Dariaus ir Girėno skrydis per Atlantą, Ovidijus Vyšniauskas dainuos dainą „Mažyte mano“.
Kuris dešimtmetis įdomesnis laidos pabaigoje spręs 100 studijoje sėdinčių jaunuolių. Balsuoti galės ir televizijos žiūrovai. Daugiausiai žiūrovų balsų surinkęs dešimtmetis be kovos keliaus tiesiai į finalą.

Akimirkos iš filmavimo:

„Geriausi mūsų metai. 100-mečio šou“ sekmadienį 19.45 val. per TV3.