Garsi atlikėja šį šeštadienio vakarą papasakos istorijų, kurių negirdėjo net didžiausi jos gerbėjai, pranešime spaudai rašo LNK.

„Aš atsimenu akordeoną turėjau, „Du gaideliai“ išmokau pagroti ir aš matau, kaip suaugę juokiasi žiūrėdami į mane. Ir man taip pikta, nes aš taip stengiausi, aš darau numerį, turi man ploti“, – šypsodamasi vaikystę prisimins Jūratė Miliauskaitė.

Dabar dainininkės su akordeonu rankose nematome, tačiau gitara tapo neatskiriama Jūratės gyvenimo dalimi.

Dabar Jūratė išgyvena savo aukso amžių. Dainuoja ir kuria tai, kas ją labiausiai džiugina. Muzikuodama pabėga nuo vienatvės, užmiršta asmenines gyvenimo dramas. Muzikantė sako, kad geriausiai jaučiasi tada, kai gatvėje jos niekas neatpažįsta, o pailsi – dirbdama su mažaisiais savo auklėtiniais. „Dirbdama su jaunais žmonėmis galiu eksperimentuoti, kurti. Jų yra įvairūs tipažai, balsinės galimybes. Tai nepaprastai veža“, – laidoje sakys ji.

Rūta Ščiogolevaitė šį šeštadienio vakarą atliks J. Miliauskaitės kūrinį „Nėr niekur laimės“. Visgi ją nustebino muzikos grupės narių, grojančių kiekvienos „Dainuok mano dainą“ laidos metu, akibrokštas.

„Jie sugebėjo už akių leptelti: „Daina kaip tik Rūtai, nes nėra laimės“. Aš nesupratau, ką jie norėjo tuo pasakyti. Aš čia stovėsiu, dainuosiu, o jie galvos, kad aš vargšė, nelaiminga. Aš buvau visiškai nesusipratusi“, – pasakos ketvirtos atžalos besilaukianti atlikėja.

Pasirodo, kad šioje situacijose įsimaišė ir trečia šalis – prodiuseris ir dainininkas Stanislavas Stavickis–Stano pripažins paatviravęs Rūtai, ką kalbėjo muzikantai.

„Rūta yra išdavikė. Aš dabar esu muzikantų akyse išdavikas, o ji – mano akyse išdavikė. Buvo tokia situacija, kad pamatė pavadinimą muzikantai ir sako, kad čia Rūtai tikrai tiks. Bet čia buvo juokas“, – tikins jis. Laidoje netrūks ir daugiau negirdėtų istorijų bei gyvos muzikos garsų.

Donata Gutauskienė–Laisva atliks kūrinį „Nesugrįš balta žuvėdra“, Rokas Laureckis – „Gandrai“, S. Stavickis–Stano – „Kaip viskas paprasta“, R. Ščiogolevaitė – „Nėr niekur laimės“, Marius Jampolskis – „Tu – mano pavasaris“, Edgaras Lubys – „Stiklo siena“, Liveta Kazlauskienė – „Savo keliu“, Rolandas Janušas – „Viskas ratu“, Neringa Nekrašiūtė – „Aguonos“.

Gyvos muzikos šou „Dainuok mano dainą“ – šį šeštadienio vakarą 19:30 val. per BTV.