Naujajame LNK televizijos seriale „Paveldėtoja“ M. Bičiūnaitei teko išskirtinis vaidmuo – drąsios, tiesios Auksės, kuri bet kokia kaina ir bet kokiomis priemonėmis siekia tapti Krikštėnų dvaro savininke, rašoma pranešime spaudai.

„Nėra kuo girtis, ką Auksė išdarinėja“, – juokiasi aktorė, paklausta apie savo naujausią vaidmenį televizijoje. Tačiau pripažįsta, kad neigiamus personažus vaidinti kur kas įdomiau nei teigiamus. Be to, aktorę suintrigavo ir seriale pasakojama meilės ir išdavystės istorija.

Nors Auksė toli gražu nėra mielas ir žavus personažas, M. Bičiūnaitė neslepia ją pamilusi.

„Auksė siekia tokios laimės, kaip ją supranta tik ji pati. Bet jeigu jau sutikai vaidinti tokį personažą, turi likti jam ištikimas iki galo. Turi jį pamilti ir rasti pateisinimą net ir jo patiems keisčiausiems poelgiams ir netgi ginti jį. Kitaip žiūrovas matys, kad ekrane nesi tikras“, – įsitikinusi aktorė.

Pastaruoju metu mažai televizijos ekrane matyta M. Bičiūnaitė pripažįsta, kad pasiūlymas vaidinti „VRS“ prodiuserinės kompanijos kuriamame seriale buvo netikėtas net ir jai pačiai. Jau kurį laiką ji daug dėmesio skiria kinų medicinai, praėjusiais metais įgijo profesionalios masažuotojos diplomą ir vis dažniau pagalvodavo, kad galbūt jau savo vaidmenis suvaidino.

„Skambučio su kvietimu atvykti į filmavimus sulaukiau praėjusią vasarą, kai jau buvau pamiršusi apie dalyvavimą atrankoje, ir kaip tik tuo metu gaudžiau sodybą užpuolusią žiurkę, o aš žiurkių bijau. Paradoksalu, kad dabar kai kurie televizijos žiūrovai bijos Auksės“, – šypsosi žinoma aktorė.

Ne viename televizijos seriale suvaidinusi Nacionalinio dramos teatro aktorė sako, kad darbas televizijoje tarsi sveikas dušas, nes suteikia galimybę pasižiūrėti į save iš šalies ir mokytis priimti tai, ką ne visą laiką norisi savyje matyti. Nors po pirmųjų „Paveldėtojos“ serijų aktorė ir turėjo sau pastabų, ji viliasi, kad serialas suras savo žiūrovą. Su serialo režisieriais Mantu Verbiejumi ir Ramūnu Cicėnu pirmą kartą dirbusi M. Bičiūnaitė giria visos kūrybinės komandos darbą ir filmavimo aikštelėje tvyrojusią atmosferą.

„Visi gražūs, įdomūs dalykai ateina, kai mažiausiai tikiesi. Dar kartą įsitikinau, jog posakis, kad dideli lūkesčiai mažina laimę, yra teisingas. Retai taip būna, kad ir pasibaigus filmavimams su dideliu džiaugsmu mielai sutiktum kiekvieną komandos narį. Neretai pasitaiko, kad gauni gerą vaidmenį, bet negali dirbti, nes nesiklijuoja komanda. Šis laikas kuriant serialą „Paveldėtoja“ – išimtis. Laukdavau, kada galėsiu susitikti su visa kūrybine grupe, nes būdavo labai linksma. Neabejoju, kad žiūrovai pajus tą tarp mūsų tvyrojusią gerą nuotaiką“, – sako M. Bičiūnaitė.

Nesibaigiančios intrigos, įspūdingi vaizdai, jauni gražūs aktoriai ir patyrę pripažinti vyresnės kartos jų kolegos televizijos žiūrovų neturėtų palikti abejingų.

Per LNK televiziją pirmadienio– trečiadienio vakarais nuo 20 val. rodomame seriale vaidina gausus būrys žinomų kino, teatro ir televizijos aktorių, tarp kurių – Arnoldas Eisimantas, Jolanta Dapkūnaitė, Dalia Michelevičiūtė, Mindaugas Papingis, Donatas Šimukauskas, Emilija Latėnaitė ir kiti.

Pagrindinį vaidmenį seriale atlieka jauna aktorė Anastasija Marčenkaitė, kuri prieš kelerius metus buvo apdovanota „Sidabrinės gervės“ statulėle kaip geriausia metų aktorė ir tapo jauniausia aktore, iškovojusia garbingiausią Lietuvos kino apdovanojimą.