Martina teigia, kad visais su rinkodara susijusiais klausimais Antanas jos klauso, o šis net neketina prieštarauti, rašoma Lietuvos ryto televizijos pranešime spaudai.

„Aš žinau, kad ji yra geriausia rinkodaros specialistė Lietuvoje, todėl viską darau taip, kaip ji liepia. Kartais man kyla klausimų, kodėl reikia atrodyti ar apsirengti būtent taip, o ne kitaip, bet esu tikras, kad ji išmano savo darbą. Mes abu esame savo srities profesionalai, todėl vienas į kito daržą nesikišame“, – sako A. Juknevičius.

Nuo 2015-ųjų kartu dirbusios poros santykiai netruko peraugti į tarnybinį romaną. Moteriai tikriausiai sunku be papildomų emocijų stebėti lenktynes, kuriose daugybė iššūkių ir pavojingų manevrų? „Labiausiai bijau, kad automobilis neužsidegtų. Prieš dvejus metus tiesiog man prieš akis užsidegė vieno iš lyderių mašina ir iki siūlelio supleškėjo gal per penkias minutes“, – pasakoja Martina.

Tačiau Antanas nuramina, kad lenktynių dalyviai privalo apsirengti ne tik kostiumus iš nedegaus audinio, bet ir apatinį trikotažą, kuris yra nepatogus, sintetinis, ilgom rankovėm, su kaklu ir pošalmiu: „Įsivaizduokite, už mūsų nugarų – net pusė tonos aviacinių degalų, kurie yra labai degūs. Jei nesėkmingai kur nors atsitrenktumėme, tai ta apranga mums suteiktų apie pusantros minutės laiko išsigelbėti ir nesudegti.“

Kiti nemalonumai tenka šturmanui, kurį lenktynių metu labai pykina ir dėl to jis turi vartoti specialius vaistus. Lenktynininkas pasakojo, kad niekam ne paslaptis, jog kas antras šturmanas vemia, o lenktynių lyderiai pasiruošia taip, kad taupytų kiekvieną sekundę: naudoja sauskelnes ar kateterius, kad nereikėtų stoti prie tualeto. A. Juknevičius sako, kad jo ekipažas prie tokių kraštutinumų neprieidavo, nors prarasdavo šiek tiek laiko, stoti tekdavo retai, nes suvartoti skysčiai tokiame karštyje išgaruoja pro odą.

Įspūdžiais po Dakaro ralio pora dalijosi su laidos „Ant bangos“ reportere Edita Užaite. Karščiausių naujienų dešimtuke laidos vedėjai Kristupas Krivickas ir Natalija Bunkė su svečiais aptarė ir klounu virtusio Ramūno Karbauskio istoriją, planus apriboti teritorijas rūkaliams, gatvės praeiviai išsakė nuomonę dėl Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio konflikto.

Rubrikoje „Krivicko taikiklyje“ susipažinsite su naujuoju N. Bunkės draugu, pamatysite klaikų ligoninių maistą ir sužinosite apie Merūno Vitulskio skrydį tuščiame lėktuve.

Laida „Ant bangos“ jau šį trečiadienį 21.30 val. tik per „Lietuvos ryto“ televiziją.