Šiandien Mia prisipažįsta išgyvenusi depresiją, kuri net neleido pakilti iš lovos ir koncertuoti. Mios vyras gyvena su teismo apribotomis teisėmis, nešioja apykoję ir yra teisiamas dėl ne vieno sunkaus finansinio nusikaltimo, sukčiavimo ir smurto, rašoma LNK pranešime spaudai.

Mia neneigia – jie šeimoje išgyvena santykių krizę, nes Nerijus neprotingai išleido jos dešimt metų kauptas santaupas ir po nesėkmingai įkurto restorano Druskininkuose paliko jai mokėti skolas ir sugadino reputaciją.

„Aš norėjau perkąsti ranką jam, aš taip pykau, jūs neįsivaizduojate. Ir ant savęs kaip pykau, idiote tu, galvojau, šitiek metų pragyvenai, taip protingai dėliojaisi finansus ir dabar šitaip pasielgti kvailai, tai reikia išvis smegenų neturėti. Tikrai labai pykau”, – šiandien 20.30 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo… Iki…” itin atvirame interviu prisipažins Mia.

Mia ir Nerijus susituokė prieš dvejus su puse metų po kelis mėnesius trukusios draugystės. Dabar Mia sutinka, kad vestuvės buvo gana spontaniškas, ne itin kruopščiai apgalvotas žingsnis.

Per šiuos santuokinio gyvenimo metus Nerijus buvo dukart įsivėlęs į muštynes, teisiamas už sukčiavimą, už vairavimą išgėrus ir neturint tam teisės, už neišlaikymą savo dviejų mažamečių vaikų. Mia sako, kad jei būtų žinojusi apie nusikalstamą vyro praeitį ir tokį avantiūrizmą, ji niekada nebūtų sutikusi tekėti už Nerijaus.

Prieš metus Druskininkuose duris atvėręs Mios ir jos vyro Nerijaus restoranas iškart tapo apkalbų objektu. Darbuotojai skundėsi, kad vėluoja atlyginimai, o maitinimo įstaigas tikrinančios tarnybos vis rasdavo pažeidimų ir skirdavo savininkams baudas. „Dabar aš gyvenimą pradedu ne nuo nulio, o nuo minuso”, – sako Mia.

Mia pasakoja, kad jai buvo skaudžiausia, jog Nerijus ne kartą buvo pamelavęs. „Geriau jau būtų buvęs neištikimas nei tiek daug man melavęs“, – sako dainininkė.