Teisėjai nusprendė, kad kovą projekte turi tęsti Justė. Už Justę balsavo jos mokytoja Jazzu, S. Prūsaitis, M. Mikutavičius ir S. Urbonavičius-Samas, už Daną – jo mokytojas A. Mamontovas.

Projekto dalyviai dainavo po dvi dainas. Vieną 1980-ųjų hitą ir kitą laisvai pasirinktą kūrinį. Danas atliko dainą, kuria tėtis sužavėjo jo mama. „Dėl šios dainos gimiau aš“, – sakė vaikinas. „Kūrinys labai gerai parinktas, negali prisikabinti“, – sakė Saulius Prūsaitis. „Pagaliau atsirado judesys. Atrodei labai laimingas, kad gimei. Nuostabus pasirodymas“, – Daną gyrė Jazzu.

Augustė pasirodymas sulaukė pagyrų! „Labai tiko daina, buvo visiška bomba. Nuostabiai dainuoji“, – sakė Jazzu. „Gal trūko pasitikėjimo savimi, antra daina viską parodys“, – sakė A. Mamontovas. „Nuostabiai tiko daina“, – pasirodymą komentavo sakė Samas.

Po Alen Chicco pasirodymo publika plojo atsistojusi! „Kiek dar savyje personažų tu slepi. Tu esi mano favoritas, gyvenimo atradimas. Galiu pažadėti, kad kai būsiu garsi pasaulyje dainuosime duetu“, – kalbėjo Jazzu. „Aš tave nuoširdžiai mėgstu, esi spalvinga asmenybė, turinti daug personažų“, – gyrė Marijonas. „Aš nesu tikras, ar ši daina tau tiko“, – suabejojo A. Mamontovas.

„Neturėčiau prie ko prikibti“, – apie Justės pasirodymą sakė M. Mikutavičius. „Ačiū už geras emocijas. Tau daina idealiai tiko“, – sakė Samas. „Labai organiškai ir gerai judi“, – sakė S. Prūsaitis.

Grupę „120“ teisėjai apipylė liaupsėmis, o žiūrovai plojo pakilę nuo kėdžių. „Tai buvo puiku“, – sakė Samas. „Paėmėt ir dar kartą įrodėte, kad esate 120. Atiduodate daugiau nei 100 procentų energijos“, – sakė S. Prūsaitis.

Monika sužibėjo netikėtu amplua ir šis pokytis buvo įvertintas puikiai. „Labai geras pasirodymas“, – sakė visi teisėjai. „Tu esi universali, gali paruošti bet ką“, – buvo įsitikinęs A. Mamontovas.

Projekto transliacijos akimirkos: