Prasidėjus finalinei kovai scenoje pasirodė seksualiosios KAIA ir Paulina. Merginos atliko Beyonce dainą „Run the World (Girls)“. Dar prieš kovą merginos pasakojo, kad po šou, nepaisant to, laimės ar ne, išsiskirs.

„Mums pasisekė, jog esam tokios skirtingos. Apimame plačią amžiaus kategoriją, be to, kiek teko girdėti, mus palaiko ne tik dėl muzikinių sprendimų, bet ir dėl asmeninių savybių, todėl labai smagu, kad surandame visiškai savo auditoriją",– apie finalinius pasirodymus su Paulina intriguoja KAIA.

Tačiau Džordanai Butkutei po merginų pasirodymo pasiteiravus, kaip jos įsivaizduoja savo ateitį, nes kartu vis tiek nedainuos amžinai, jos kiek sutriko. „Duše po vieną, o kaip bus toliau, dar pamatysime“.

Po šio merginų dueto pasirodė ir balsingoji M. M. Paulauskaitė, kuri lemtingąjį vakarą atliko dainą „Paukščiai“.

KAIA ir Paulina


„Tu esi menininkė ir taškas“, – trumpai pasirodymą pakomentavo Inga Jankauskaitė.

Kita dalyvė Gabija Lokytė šiam vakarui pasirinko Jennifer Lopez kūrinį „Let's Get Loud“. Tiesa, prieš pat pasirodymą Gabija išgirdo negailestingą verdiktą, jog nėra pasiruošusi finalui. Tačiau po dainos likusi ant scenos ji sulaukė ir daug mokytojų komplimentų. „Tu nuostabi“, – sakė Džordana.

Paskutinysis iš visų finalininkų pasirodė Gražvydas, kuris likus kelioms valandoms iki pasirodymo, prisipažino, jog yra biseksualus.

„Noriu atsiprašyti žmonių, už tai, kad melavau, koks esu iš tikrųjų. Aš tiesiog labai bijojau. Bijojau žmonių reakcijos gatvėse, juk gyvename Lietuvoje, kur žmonės dar nėra visiškai atviri kitokiems, nei jie patys.

Aš tiesiog viliuosi, kad mane priims tokį, koks esu, nes pagaliau galiu kalbėti atvirai ir nuoširdžiai, būti, kaip tikras asmuo, o ne iliuzija, kurią bandžiau sukurti. Noriu paraginti visus bijančius ir dvejojančius - atsiskleiskite, jei aš galiu tai padaryti prieš visą Lietuvą, galite ir jūs",- sako Gražvydas.

Atlikęs grupės „Queen“ dainą „Show Must Go On“ vaikinas taip pat pasisakė apie savo orientaciją, nors toks jo prisipažinimas sulaukė ir mokytojų kritikos. „Čia yra konkursas apie balsą, o seksualinė orientacija turėtų būti palikta. Teisingai parinkta daina ir teisingai atlikta daina taip pat yra skirtingi dalykai“, – sakė Leonas Somovas.

Gražvydo mokytoja I. Jankauskaitė taip pat prisipažino, kad jos mokinio prisipažinimas jai buvo didelis akibrokštas.

Scenoje taip pat pasirodę Vaidas Baumila ir Monika Pundziūtė – Monique atliko savo hitą „Dviese“. Dar prieš metus „X faktoriaus“ nugalėtoja tapusi M. Pundziūtė – Monique laimėtojui patarė išlikti savimi ir nepamiršti to, kas esi iš tiesų. „Sunkiausia yra išlikti savimi. Tad to labai labai ir linkėčiau“, – pasakojo atlikėja.

Gražvydas Sidiniauskas

Po visų dalyvių pasirodymų buvo susumuoti žiūrovų balsai ir paaiškėjo, kad pirmosios šou palikti turi Paulina ir KAIA.

„Mūsų kelionė nebuvo lengva. Norėjau padėkoti visiems žmonėms, kurie buvo kartu“, – sužinojusi, kad turi palikti finalą sakė Paulina.

Merginos su „Lietuvos balsu“ atsisveikino atlikdamos grupės „Karališka erdvė“ dainą „Iš lėto leidžiasi saulė“.

Po dalyvių pasirodymų savo dainas likę dalyviai atliko ir su savo mokytojais. Gražvydas pasirodė su aktore ir atlikėja I. Jankauskaite, Monika Marija - su D. Montvydu, o Gabija sudainavo su atlikėja Rosita Čivilyte.

Galiausiai po visų atlikėjų dainų ir gavus visus žiūrovų balsus paaiškėjo, jog trečioji vieta atiteko vieninteliam vaikinui projekte. Gražvydas nusileido merginoms, nors ir nedidele balsų persvara. Neilgai trukus buvo atskleista ir didžioji projekto intriga. Nugalėtoja tapo svajingoji menininkė Monika Marija. Merginai atiteko piniginis prizas ir projekto nugalėtojos titulas.

Jau rytoj nugalėtoja tapusi Monika Marija pasirodys ir DELFI TV studijoje, kur bendraus su naujienų portalo komanda, dalinsis įspūdžiais iš projekto bei atsakys į skaitytojų klausimus.