1. George Clooney. Gydytojo chalatą vilkintis George Clooney, pasirodęs 1-ojo sezono 17 serijoje, tapo viena pirmųjų kviestinių serialo „Draugai“ žvaigždžių. Jį ir kolegą nusižiūrėjusios Monika ir Reičel sutaria dėl pasimatymo, tačiau norėdama tapti ligoninės paciente pastaroji apsimeta Monika ir pasinaudoja svetimu sveikatos draudimu, o juk tokie dalykai galiausiai baigiasi didžiule painiava...

2. Julia Roberts. 2 sezono 13 serija, kurioje žiūrovai išvysta Amerikos numylėtine vadinamą aktorę Julią Roberts, buvo transliuojama amerikietiško futbolo rungtynių Supertaurės finale. Čia moteris vaidino buvusią Čandlerio klasiokę, nusprendusią atkeršyti už tai, kad mokyklos suole vyras pavertė ją visų bendramokslių pajuokos objektu. Saldaus keršto įkarštyje, būdamas visiškai nuogas, Čandleris įstringa restorano tualete, o žiūrovams belieka pripažinti akivaizdžią tiesą – įžeisti moterį gali būti blogiausias sprendimas jūsų gyvenime.

3. Charlie Sheen. Šiandien labiau žinomas dėl problemų su teisėsauga, konfliktiško charakterio ir vaidmenų serialuose, aktorius Charlie Sheen 80-aisiais ir 90-aisiais buvo tikrų tikriausia žvaigžde, besifilmuojančia tik geriausiuose to meto filmuose ir kreivai žiūrinčia į serialus. Nepaisant „nemeilės“ televizijos serialams, aktorius visgi pasirodė 2-ojo sezono 23-ojoje „Draugų“ serijoje. Čia vyras atliko iš kariuomenės sugrįžusio Fibi mylimojo vaidmenį. Deja, vyras atvyksta pačiu netinkamiausiu metu, kuomet Fibi užklumpa vėjaraupiai, tačiau aistra pasirodo esanti stipresne už ligą – jau netrukus porelė dalinasi ligos patalu.

4. Bruce Willis. 6-ajame serialo „Draugai“ sezone nemokamai vaidinęs aktorius Bruce Willis pasirodė net triskart. Vyras atliko Paulo Stevenso, Roso merginos Elizabet tėvo bei Reičel vaikino vaidmenį. Viename iš epizodų aktoriaus savo atvaizdui veidrodyje prieš pasimatymą su Reičel ištarta frazė „You’re a neat guy. You’re a love machine“ („Tu esi tvarkingas vyrukas. Tu esi meilės mašina“) tapo kultine! Žiūrovams ir kino kritikams patikęs B. Willis pasirodymas seriale buvo įvertintas Emmy apdovanojimu, o vyras tapo vieninteliu seriale svečio teisėmis pasirodžiusiu aktoriumi, pelniusiu šį apdovanojimą.

5. Reese Witherspoon. Platininės blondinės Reese Witherspoon vaidmuo 6-ojo sezono 13 ir 14 serijose tapo pirmuoju ir kol kas vieninteliu aktorės cameo televizijos seriale. Moteris atliko jaunesniosios Reičel sesers, Džil, vaidmenį. Merginų tėvas, neapsikentęs jaunėlės dukters išsišokimų, įšaldo visas moters banko sąskaitas ir išsiunčią dukterį pas vyresniąją seserį, liepdamas iš Reičel pasimokyti „tikro gyvenimo“. Džil į doros kelią turėjusios atvesti pamokos baigiasi pasimatymais su Rosu, o sesers vizitu nepatenkinta Reičel ima tik dar labiau trokšti jaunėlės dingimo iš jos akiračio...

6. Garry Oldman. Bene visus kino žanrus ir įvairiausius galimus vaidmenis išbandęs aktorius Garry Oldman niekuomet nevengė eksperimentuoti. Būtent eksperimentas ir atvedė jį į 7-ojo „Draugų“ sezono filmavimo aikštelę, kurioje jis sušmėžavo dusyk (23-24-oje serijose). Seriale vyras suvaidino aktorių Ričardą Krosbį, besifilmuojantį drauge su Džo. Garsus aktorius turi vieną mažą trūkumą – įsijautęs į vaidmenį, kalbėdamas ima spjaudytis, tad šiose serijose Džo ne kartą pamatysite surauktu ir drėgnu veidu.

7. Sean Penn. Garsėjantis itin aukštais reikalavimais projektams, kuriuose filmuojasi, aktorius Sean Penn 8-ajame „Draugų“ sezone pasirodė net dviejose serijose (6-oje ir 7-oje)! Čia vyras atliko drovaus mokytojo Eriko vaidmenį. Piktadarė Fibi sesuo dvynė Uršulė suvilioja Eriką ir įnirtingai vedžioja jį už nosies, apsimesdama miela ir drovia mergaičiuke. Vyrui simpatizuojanti Fibi bijo atverti vyrui akis ir demaskuoti seserį, tačiau ar tokie dalykai gali tęstis ilgai?

8. Brad Pitt. 2001-aisiais į filmavimo aikštelę įžengęs Jennifer Aniston sutuoktinis, aktorius Brad Pitt buvo ryškiausia to meto kino žvaigžde, nusifilmavusia eilėje ypač garsių šio laikotarpio filmų („Oušeno vienuoliktukas“, „Šnipų žaidimai“, „Vagišiai“ ir kt.). 8-ojo sezono 9-oje serijoje sušmėžavęs vyras atliko piktavalio Reičel bendramokslio Vilo vaidmenį. Mokykloje dručkiu buvęs Vilas nuolat kęsdavo Reičel patyčias, tačiau šiandien jis – iš akies luptas gražuolis, daugybę metų tik ir laukęs progos atkeršyti savo skriaudėjai.

9. Christina Applegate. Antroji Reičel sesuo Emi pirmąsyk pasirodė 9-ojo sezono 8 serijoje. Žiūrovams šis „Vedęs ir turi vaikų“ žvaigždės, aktorės Christinos Applegate vaidmuo taip patiko, kad serialo kūrėjai moterį pakvietė dar vienam pasirodymui 10-ojo sezono 6-oje serijoje. Emi – arogantiška, egoistiška „fyfa“, vienoje iš serijų ne tik reikalaujanti perduoti jai vaikų globą jeigu Reičel ir Rosas kada nors mirtų, tačiau ir pradedanti tikrų tikriausias muštynes! Geruoju nesibaigia ir 10-ojo sezono serija, kurioje tetulė Emi prašoma prižiūrėti Reičel dukterį Emą...

10. Danny DeVito. 10-ajame „Draugų“ sezone žiūrovai galiausiai sulaukia Fibi ir Maiko vestuvių. 11-oje serijoje moters draugės imasi organizuoti mergvakarį, į kurį, pačios Fibi pageidavimu, atvyksta striptizo šokėjas. Niekas nė nenutuokė, jog jau netrukus merginas linksmins ne išsvajotas „Chippendales“ lygio šokėjas, o mažaūgis, apkūnus Danny DeVito!