Antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu“ A. Lasytė kaip niekad atvirai prabils apie gyvenimą po netikėtos akistatos su mirtimi, skelbiama pranešime spaudai.

Gyvenimo būdo žurnale „Kitu kampu“ su Indre Stonkuviene aktorė A. Lasytė prisimins tą lemtingą vakarą, kai jai pasidarė bloga tiesiog... ant scenos. „Vyko improvizacijos spektaklis, taigi, kai išbėgau nuo scenos, žiūrovai tikriausiai net nesuprato, kas įvyko“, – pasakojo ji.

Nuvykus į ligoninę, gydytojų diagnozė tiesiog šokiravo – aktorei plyšo galvos smegenų kraujagyslė – aneurizma. Tiesa, tuo metu pati Aistė situacijos rimtumo nesuprato.

„Kai prabudau po operacijos, prieš mane buvo pulkas daktarų. Ir aš jiems sakau – man už savaitės spektaklis, tai kada čia mane išleisit? Jie man sako, vaikeli, pasiskaityk internete, kiek nuo šitų įvykių miršta žmonių, ir gal praeis tavo norai...“, – prisiminė A. Lasytė.

Anot pašnekovės, suvokti, kad vos nenumirei, buvo beprotiškai sudėtinga: „Man ilgą laiką atrodė, kad čia nieko tokio. Juk jau po mėnesio lipau ant scenos. Kai dabar apie tai pagalvoju, net šiurpas nukrato – juk nebuvau normaliai atsigavusi. Net kai praėjo metai, nebuvau geros būklės, mane nuolat kamavo baimės atakos. Realiai suvokti, kas man nutiko, aš pradedu tik dabar, po kelerių metų“.

Aistė įsitikinusi – dabar jos gyvenimas radikaliai pasikeitęs. Tokie potyriai privertė susimąstyti ir iš naujo sudėlioti prioritetus.

Kaip pasikeitė A. Lasytės gyvenimas po tokių sunkių išgyvenimų? Kokių pokyčių ėmėsi aktorė? Galų gale, kaip ji sugebėjo atsitiesti po ligos? Visa tai laidoje „Kitu kampu“ jau antradienį 20.30 val. per LNK.