Muzikiniame šou pirmauja Edgaras Lubys (361 balas), antroje vietoje – Kotryna Juodzevičiūtė (358 balai). Trečias – Gražvydas Staigvilas (341 balas), o ketvirtoji – Aistė Lasytė (332 balai).

Tiesa, po kiekvienos laidos dalyvių lentelėje galima pamatyti pakitimus – lyderius skiria vos keletas balų, tad intriga, kas pateks į „Muzikinės kaukės" finalą išliks iki paskutinės akimirkos. Šį šeštadienio vakarą dalyvių pasirodymus vertins radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė, grupės „Naktinės personos" narys Alanas Chošnau, režisierius Vytenis Pauliukaitis ir į komisiją po atostogų sugrįžusi dainininkė bei aktorė Inga Valinskienė, skelbiama pranešime spaudai.

Jaunoji dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė šį kartą įsikūnys į hito „The Lazy Song" atlikėją Bruno Mars. Scenoje mergina pasirodys su beždžionių kaukėmis veidus paslėpusiais šokėjais. „Kotryna, tau labai pavyksta pagauti kūno kalbą, judesius ir persikūnyti iš mergaitės į vyruką. Atrodo, kažkur vistiek turėtų išlysti tas moteriškumas, bet ne – neišlenda", - nuomonę šio šeštadienio „Muzikinėje kaukėje" išsakys Livija Gradauskienė.

Vienas didžiausių vakaro netikėtumų – dainininko ir dainų kūrėjo Edgaro Lubio virsmas į Laimutį Purvinį, su daina „Tėviškė". „Aš dar verkiu, negaliu kalbėti, - nesulaikiusi juoko ašarų, vertinimą pradės į komisijos kėdę sugrįžusi Inga Valinskienė. – Aš jau esu prisakiusi daugybę komplimentų Edgarui, kaip puikiam vokalistui. Bet tu iš tikrųjų esi ir fantastiškas aktorius. Šiandien viską padarei ne tik balsu, bet ir veidu. O tai padaryti sunkiausia."

Renginių ir televizijos laidų vedėjas Žygis Stakėnas „Muzikinės kaukės" žiūrovus stebins įsikūnijimu į Vytautą Šiškauską. Garsus vyras uždainuos legendinę atlikėjo dainą „Lietuva". „Naktinių personų" narys Alanas Chošnau jam negailės komplimentų: „Kai išeini ant scenos, pas mus visus širdyje – šventė. Šypsenos veiduose pas komisijos narius. Čia tai bent tavo pasirodymas. Visi linguoja, ploja. Manau, kad suradai savo kelią."

Shakirą įkūnysianti aktorė Neringa Nekrašiūtė pripažins gavusi sunkų, bet įdomų išbandymą. „Aš jos naktimis klausydavau muzikos grotuve, kai man buvo penkiolika metų. Žodžiu, man labai Shakira patiko paauglystėje, aš ja žavėjausi", - sakys ji. „Pirmiausia – labai gražiai atrodai. Tai buvo sunkus iššūkis, nes dainuoji vieną, o kūnas diktuoja kitokią nuotaiką. Gyvybę ir jėgą, kurią ji turi. Tai buvo nepaprastas dalykas", - pasisakys Vytenis Pauliukaitis.