Tačiau po daugelio metų svajonių šalimi vadinamoje JAV dainininkas pasakoja vieną dieną likęs ir be šeimos, ir be namų, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Dirbau tolimųjų reisų vairuotoju. Manęs namuose nebūdavo po mėnesį, po du. Tuometinė žmona rado kitą vyrą, persirašė sau bendrus namus, tad vieną dieną grįžęs iš komandiruotės supratau likęs kone gatvėje. Pasiėmiau virvę ir nuėjau į garažą pabaigti gyvenimo. Mane išgelbėjo atsitiktinai užėjęs giminaitis – rado kabantį jau be sąmonės, tačiau spėjo greitai ir laiku nupjauti virvę“, – pasakoja 60-mečio turą per Lietuvą pradedantis dainininkas.

Šiandien jis dėkoja Dievui už tai, kad liko gyvas, ir sako, kad tai buvusi didžiausia jo kvailystė.

Tuo metu Egidijus Sipavičius, kitąmet švęsiantis 60 metų jubiliejų, o scenoje skaičiuojantis jau 40 metų, taip pat pasidalino auksiniu patarimu: „Kildamas niekada nesipyk su tais, kuriuos aplenki, nes pro tuos pačius žmones anksčiau ar vėliau teks ir leistis...“.

„Dainuosiu iki 50-ties. Vėliau eisiu į pensiją, o iki tol ketinu investuoti milijoną, kad turėčiau iš ko gyventi“, – laidoje sakė Mindaugas Mickevičius-Mino.

„Šį vakarą – apie tai, kas išgyventa ir patirta ir ko niekuomet nemato žiūrovai. Kas į sceną žengė su suplyšusiomis kelnėmis, o kas sako vos galo negavęs su sceniniais drabužiais. Kodėl Aleksandras Ivanauskas-Fara nori padėkoti savo žmonai: „Jei ne ji, būčiau prasigėręs ir gal jau po velėna“, – vakaro temą pristatys laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šį ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.