„Kai gydytoja pasakė, kad laukiamės mergaitės, mane ištiko šokas. Pradėjau raudoti balsu. Jokiose svajonėse negalėjau įsivaizduoti, kad būsiu dviejų mergaičių mama“, – apie netikėtai užplūdusią euforiją pasakoja Julija Žižė, kuri tikina, kad abu su vyru tikėjo, jog šį kartą laukiasi berniuko.

Juliją Žižę gėlių apsupty ir dukrelės Lėjos kompanijoje laidos „Mamyčių klubas“ filmavimo komanda aplankė pačiame darbų įkarštyje – įsibėgėjus fotosesijai, kurioje moteris nutarė įamžinti antrojo vaikelio laukimą ir naujos veiklos kontūrus, rašoma TV3 pranešime spaudai.

Moteris nelepia, kad naujas laukimas įkvėpė naujiems darbams.

Julija Žižė
Foto: Saulius Jermolajevas

„Noriu kurti tik tai, kas man patinka, yra moteriška, gaivu, gražu. Todėl nauja mano veikla bus skirta šventinės aprangos kūrimui ir švenčių dekorui gėlėmis“ – apie įkvėpimus pasakoja dvejų metukų Lėjos ir dar pilvelyje gyvenančios Otilijos mama.

„Jaudinantis mamų, dviejų besilaukiančių moterų susitikimas mane labai įkvėpė. Siužeto filmavimas buvo labai emocionalus ne tik dėl to, kad aplink buvo labai daug grožio ir moteriškumo, bet ir dėl to, kad jame įamžintos ne tik mes su Julija, bet ir dvi širdelės, kurios dar tik laukia atėjimo į šį pasaulį“, – filmavimą prisimena TV3 laidos „Mamyčių klubas“ vedėja Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė.

Daugiau apie tai - laidoje sekmadienio rytą 8.30 val. per TV3.