„Seimo nario standartinė alga – 1800 eurų. Daugeliui lietuvių tai kosminiai pinigai, o realiai tai reiškia, kad normalaus lygio teisininkas ar ekonomistas už tokią algą nedirbs“, – laidoje „KK2 penktadienis“ šiandien vakare aikšins A. Maldeikienė.

LNK pranešime spaudai rašoma, jog Seimo narė teigia, kad todėl parlamente yra gausu nekvalifikuotų parlamentarų.

„Iš vienos pusės į Seimą priima tokių, kuriems 1800 eurų yra daug, bet jiems dažnai negalėtum patikėti savo karvės pamelžti, nes jie apskritai nesupranta, kas vyksta. Kiti žmonės 1800 eurų duoda draugei ryte paltukui“, – kalbės A. Maldeikienė.

Laidoje A. Maldeikienė taip pat kalbės, kad parlamentarai neturi jokių stebuklingų lengvatų, apie kurias nuolatos kalba tautiečiai.

„Žinojau, kur einu. Žinojau, kad mano pajamos sumažės. Žinojau, kad visi kliedės. Aš tikrai noriu sužinoti apie tą lovį ir kokias lengvatas turiu. Šiandien į darbą atėjau 7 valandą, o grįšiu namo 10 vakare ir taip beveik kiekvieną dieną. Praktiškai nebeturiu poilsio dienų. Tai košmaras, nes net negali turėti adekvataus padėjėjo“, – sakys A. Maldeikienė.

Laidoje taip pat dalyvaus ir visai neseniai pagimdžiusi Seimo narė Agnė Bilotaitė. Ji pripažins, kad būti mama – malonus, bet kartu ir labai sunkus darbas.

„Seimo nare esu gan ilgą laiką, pradžioje nebuvo taip paprasta, o mama esu neseniai, vos du mėnesius. Mokausi, mokausi kartu su Jonuku. Jeigu atvirai – mamos darbas yra vienas iš sunkiausių darbų“, – kalbės A. Bilotaitė.

Paklausta, kodėl sūnui parinko tokį vardą, parlamentarė sakė, kad tai vienas gražiausių vardų.

„Jonas – labai gražus ir stiprus vardas. Kitas dalykas, mano močiutė ir prosenelė – Jonė ir Janina. Joninės labai graži šventė. Manau, kad Jonas džiaugsis gavęs tokį vardą“, – sakys A. Bilotaitė.