Tiesa, jo teigimu, tai ne tik linksmas požiūris į žmones, kuriuos vadiname žvaigždėmis, bet ir puikus būdas pažinti tuos, kuriuos kasdien matome televizijos ekranuose, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„TV3 žvaigždžių fotosesijos idėja kilo iš natūralaus klausimo: kur gyvena žvaigždės? Danguje. Jos skrieja tolimomis orbitomis, o mes stebime ir gėrimės. Iš toli atrodo, kad jos visos vienodos, bet kiekviena žvaigždė turi savo unikalų gyvenimą ir charakterį. Tą ir norėjau parodyti: pažiūrėkite, kaip skirtingai pozuoja šie garsūs žmonės! Leidau jiems įsivaizduoti save nesvarumo būklėje, beribėje erdvėje. Vieni elegantiškai sklandė, kiti pasijuto supermenais, ar astronautais – bet visi džiaugėsi ten atsidūrę“, – pasakojo Algis Kriščiūnas.

Daugelis žvaigždžių, sužinoję, kad skris į kosmosą su skafandrais, jau laukdavo, kol Algis tuos skafandrus jiems uždės, tačiau jis tik liepdavo įsijausti, įsivaizduoti kosmoso platybes, atsistoti ant vienos kojos ir pozuoti. Visą likusį darbą fotografas padarė vėliau.

Labiausiai tokia fotosesijos idėja džiaugėsi „X Faktoriaus“ teisėjai.

Jau šį sekmadienį prasideda naujas, penktasis, „X Faktoriaus“ sezonas. Projekto teisėjai juokavo, kad dabar, kai išskrido į kosmosą, ras pačias tikriausias žvaigždes.

Fotosesija: