Po poros metų jau pati kūrė drabužius savo buvusioms klientėms. Šiandien gražuolės suknelėmis puošiasi tokios žvaigždės kaip Rihanna ar švedų aktorė Victoria Silvstedt.

Mergina gyvena prestižiniame Monako name, kur už vieno kambario butą kas mėnesį moka po 8 tūkstančius eurų ir jau trečius metus kuria bendrą ateitį su „Formulės 1“ lenktynininku Niko Hulkenbergu.

Išskirtinę Eglės istorija šeštadienį 17.30 val. per LNK televiziją papasakos laida „Bus visko“, rašoma pranešime spaudai.

Eglė į Angliją išvyko bėgdama nuo gyvenimo kaime. Nemokėdama anglų kalbos ji galėjo dirbti tik valytojos darbą, bet jau nuo pirmos dienos žinojo, kad ilgai ten neužsibus. „Bus visko“ laidoje Eglė prisimins, kad trys pirmieji mėnesiai buvo be galo sunkūs. Vienam penkių kambarių namui sutvarkyti buvo skiriamos dvi valandos. Per dieną turėjo sutvarkyti bent keturis tokius namus, o už vieną valandą gaudavo 6.5 svaro. Kiekvieną laisvą minutę Eglė skyrė anglų kalbos mokymuisi ir jau po trijų mėnesių įsidarbino viename didžiausių Anglijos prekybos centrų, dar po metų gavo pasiūlymą dirbti prestižiniuose mados namuose. Šis darbas pakeitė merginos gyvenimą iš esmės.

„Kai pamatai kaip žmonės gyvena ir ką jie gali sau leisti, pats pradedi norėti tokio gyvenimo. Būdavo ateina, deda ant stalo 10 tūkstančių ir klientams tai - normalus apsipirkimas. Net nuolaidos nepaprašo“, - darbą Stelos McCartney mados namuose prisimins Eglė.

Laidoje „Bus visko“ Eglė atskleis pardavimų paslaptis, kurių buvo mokomos konsultantės, kad parduotų ne vieną ir ne du drabužius. Garsūs mados namai didžiausią pelną gauna iš nuolatinių klientų, apie kuriuos visais įmanomais būdais renka informaciją. Vadybininkai seka juos socialiniuose tinkluose, pardavėjos kalbina ir klausinėja asmeninio gyvenimo detalių, o klientui išėjus viską konspektuoja ir užrašo.

Kai Eglė ėmė kurti pati, žinodama, kad garsi parduotuvės klientė Cathy Guetta, žinomo didžėjaus Davido Guetta žmona, greitu metu ketina išvykti į Ibizą, padovanojo jai savo maudymosi kostiumėlį. Tai buvo naujos karjeros pradžia. Netrukus mergina metė darbą Londone ir išvyko dirbti bei gyventi į Pietų Prancūziją.

„Sutikau vieną prancūzaitę, kuri prekiavo nertais maudymosi kostiumėliais „La Guerite“ restorane, esančiame privačioje saloje, į kurią klientai patenka tik su labai prabangiomis jachtomis. Pasisiūliau jai dirbti. Ji manęs paklausė, ar moku prancūziškai, atsakiau, kad ne, bet labai noriu dirbti"- šypsosi Eglė.

Mergina netrukus gavo darbą. Prabangioje saloje ėmė pardavinėti ir savo kuriamus drabužius. Vos per trejus metus, sunkaus darbo ir didelio noro dėka Eglės svajonės ėmė virsti realybe. Kiekvieną rytą iš namų Kanuose ją paimdavo ir privačia jachta nuplukdydavo į darbą, kuriamas sukneles pamėgo Pietų Prancūzijos ponios. Tai buvo tikras svajonių išsipildymas merginai, kuri dar visai neseniai Anglijoje tvarkė namus.

Jau šį šeštadienį laidoje „Bus visko“ Eglė atskleis, kaip susipažino su jos širdį užkariavusiu „Formulė 1“ lenktynininku Niko Hulkenbergu, kodėl nenori tapti stipria verslininke ir dėl ko jai gaila Monako bei Kanų ponių, kurių gyvenimas daugeliui primena pasaką.