Kaip rašoma LNK pranešime spaudai, žinomi aktoriai Miglė Polikevičiūtė, Tomas Erbrėderis, Anicetas Gendvilas, Gabija Jaraminaitė, Giedrius Arbačiauskas, Agnė Grudytė jau pirmadienio vakarą pasirodys vienoje didžiausių sezono naujienų – seriale „Meilė gydo“, kuris bus rodomas nuo pirmadienio iki trečiadienio geriausiu laiku.

Kompanija „TV Play“ naująją dramą kuria pagal kultinį Naujosios Zelandijos serialą „Šortlando gatvė“ (Shortland Street), eteryje karaliaujantį jau 25 metus. Pagrindiniai serialo herojai – medikai ir kiti ligoninės darbuotojai bei jų artimieji, kasdien kovojantys ne tik su mirtimi, bet ir su savo pačių problemomis, praeitimi, dėl savo meilės. Naujoji draminį serialą „Meilė gydo“ režisuoja Robertas Razma.

Antradieniais – dar viena LNK premjera, slaptos kameros šou „Čia tai geras!”. Čia garsenybės vienai dienai taps paprastais darbininkais ir krės pokštus savo gerbėjams apsimesdami savo pačių... antrininkais. Juokingumo ir iki absurdo ribos situaciją privesti padės slapta viską stebintis ir garsenybei į ausį patarinėjantis laidos vedėjas Jonas Nainys.

Trečiadieniais startuoja dar viena naujiena – muzikinis žaidimas „Pagauk dainą“. Azartiškajam žaidimui diriguos ir save pirmą kartą laidos vedėjo amplua išbandys žavingasis atlikėjas Tadas Juodsnukis. Kiekvienoje laidoje dėl pergalės varžysis dvi komandos po du dalyvius, o joms vadovaus dvi talentingos ir be galo kovingos dainininkės – Anžela Adamovič ir Nijolė Pareigytė – Rukaitienė.

„Pagauk dainą“ kaskart džiugins ir svečių pasirodymais, o studijoje apsilankę atlikėjai padės užduoti klausimus ir laidos dalyviams. Laidoje paaiškės ne tik tai, kiek vienas apie kitą žino pačios garsenybės – čia sužinosime, ar tikrai garsiausi Lietuvos atlikėjai gali sudainuoti žinomiausius lietuviškus hitus geriau, nei būrys vaikų; ar jie gali improvizuoti scenoje, ir ar nepatirtų gėdos, atsidūrę karaokėje.

Naujame interviu projekte „Kitu kampu“ su Indre Stonkuviene žiūrovai žinomus žmones matys dar neregėtu kampu. Pirmojoje rubrikoje bus kalbinamos legendinės asmenybės, kurios garsios jau ne vieną dešimtmetį. Interviu metu karikatūristas pieš jo gyvenimo istoriją, kurią laidos pabaigoje bus įteikta pašnekovui.

Antroji rubrika – interaktyvi ir itin dinamiška. Įžymybei siūloma avantiūra – atsakyti į 50 netikėtų klausimų. Trečiojoje rubrikoje laukia atvirti ir tikri moteriški pašnekesiai. Laidos vedėja žinomą moterį pasikviečia šiltam pokalbiui apie karjerą, šeimą, meilę, pinigus, išvaizdą ir rūpesčius, su kuriais susiduria kiekviena.

Sekmadieniais žiūrovų širdis drebins pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“. Į keturias mokytojų kėdes šiais metais sėdasi muzikinio pasaulio autoritetai: scenos karalienės titulą užsitarnavusi Džordana Butkutė, prodiuseris bei elektroninės muzikos kūrėjas Leonas Somovas, viena romantiškiausių ir artistiškiausių atlikėjų Lietuvoje Inga Jankauskaitė bei projekto senbuvis, jau ketvirtą kartą dalyviams kelią į šlovę bandysiantis nutiesti Donatas Motvydas.

Keturi legendiniai etapai į šlovę – aklosios perklausos, nokautai, dvikovos ir finalinės kovos parodys, kuris iš 60 atrinktų įspūdingiausių balsų pelnys šių metų „Lietuvos balso“ titulą. Vedėjas – Rolandas Mackevičius.

Ilgus metus LNK eteryje karaliaujančios laidos taip pat atsinaujina. „Teleloto” laida papildė savo vedėjų gretas Ievos Stasiulevičiūtės ir Tado Rimgailos pora.

Tradiciškai LNK grupės laidų vedėjai nusifilmavimo naująjį TV sezoną pristatančiame klipe, kurio filmavimo akimirkas įamžino fotografas Nerijus Paluckas.