Vis dar tebevykstantys serialo filmavimo darbai iš J. Griciaus pareikalauja didelių pastangų, nes jis daug laiko praleidžia Vokietijoje, kur gyvena jo sužadėtinė Anke.

„Aš jau esu pakėlęs sparnus į Vokietiją – ten gyvenu, bet visuomet turiu įjungtą savo lietuvišką numerį. Dirbu aš Lietuvoje, grįžtu čia – šito darbo tikrai nemesiu, šis serialas nėra mano paskutinis darbas Lietuvoje“, – kalbėjo aktorius.

J. Gricius tęsti aktoriaus karjerą bandys ir Vokietijoje, tačiau kol kas neatsiradus pasiūlymams užsiima vestuvių planavimo džiaugsmais. „Karjeros pamatų Vokietijoje neturiu, bet turiu šeimos pamatus. Į Vokietiją vykstu tik dėl to, kad ten yra mano mylimoji. Jeigu ne Anke, tai aš iš Vilniaus niekada nebūčiau išvažiavęs – viskas tik dėl jos. Jau planuojame vestuves, jos vyks Lietuvoje“, – šypsodamasis sakė J. Gricius.

Prodiuserių kompanijų „All Screens“ ir „Videometra“ kuriamo komiško serialo „Bruto ir Neto“ trečiajame sezone J. Gricius ir toliau vaidins vieną iš nutrūktgalvių draugų, vis atsiduriančių visiškai netipinėse situacijose.

Nors kalbėdamas apie artėjantį serialo sezoną aktorius išlieka paslaptingas, pasakoja, kad laukia ne ką mažiau nuotykių. „Jų ir vėl laukia daug nuotykių. Neto truputį pakeis tai, koks jis yra, taps truputį protingesnis, Bruto, koks buvo psichas, toks ir liks – visiškas isterikas“, – kalbėjo Bruto vaidmenį atliekantis aktorius.
„Manau, kad galbūt Bruto per visą šį laiką įgavo dalelę mano asmenybės. Juk, kuo toliau, tuo labiau nagrinėji patį personažą, jame atrandi kažką panašaus į save ir bandai prie savęs pritempti“, – pridūrė J. Gricius.

„Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukels į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįš į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.
Būdamas šiltuose kraštuose Pranas išmoko maisto gaminimo paslapčių, kurias nuspręs panaudoti Gaisrių kaime atidarytame restorane, susilauksiančiame neregėto populiarumo. Tačiau pagrindinis Prano tikslas bus pasipriešinti konkurentams – naujai hipsterių porai, kurių vaidmenis atliks aktoriai Karina Stungytė ir Eimutis Kvoščiauskas.

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti beveik neįmanoma.

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat bus galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.
„Bruto ir Neto 3“ jau nuo rugsėjo 4 dienos, pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!