Senoms sąjungoms byrant ir besimezgant naujoms, negyvėlių armija žygiuoja Sienos link, grasindama sunaikinti visa, kas gyva. Tai tik kelios užuominos, ką toliau matysite septintame kultinio serialo „Sostų karai“ sezone, rašoma pranešime spaudai.

​Gausybę „Emmy“ apdovanojimų ir „Auksinį gaublį“ pelniusio serialo septintojo sezono premjera Lietuvoje – pirmadienį, liepos 17 d., 22 val. Džordžo R. R. Martino (George R. R. Martin) bestseleriais paremtas serialas pasakoja apie įspūdingą kovą dėl valdžios didelėje ir žiaurioje karalystėje.

​Naujame sezone žiūrovai išvys ilgamečius „Sostų karų“ aktorius, be kurių jau neįsivaizduojamas šis serialas: „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ laimėtoją Peter Dinklage (vaid. Tyrioną Lanisterį), Nikolaj Coster-Waldau (vaid. Džeimį Lanisterį), Lena Headey (vaid. Sersėją Lanister), Emilia Clarke (vaid. Deneris Targarian), Aiden Gillen (vaid. Petirą Beilišą-Mažapirštį), Kit Harington (vaid. Džoną Snou), Diana Rigg (vaid. ledi Oleną Tairel), Sophie Turner (vaid. Sansą Stark) ir Maisie Williams (vaid. Ariją Stark).

Anonsas, ką matysime pirmosiose serijose:

Liepos 17 d. „Drakono Akmuo“

Džonas Snou ruošiasi ginti Šiaurę. Sersėja Lanister bando išlyginti jėgas. Deneris Targarian leidžiasi į kelionę namo.

Liepos 24 d. „Audros Dukra“

Deneris Targarian sulaukia netikėto svečio. Kol Džonas Snou bando numalšinti kilusį maištą, Tyrionas Lanisteris planuoja Vesteroso užkariavimą. Ar jam pavyks įgyvendinti savo planus?

Liepos 31 d. „Karalienės teisingumas“

Deneris Targarian atsiduria dėmesio centre. Sersėja Lanister grąžina dovaną. Kaip toliau elgsis Džeimis Lanisteris, ar jis pasimokys iš savo klaidų?

​2016 m. rugsėjį „Sostų karai“ gavo 12 „Emmy“ apdovanojimų, daugiau nei bet kuris kitas serialas, įskaitant tokias kategorijas kaip geriausias dramos serialas, geriausias dramos serialo režisierius (Miguel Sapochnik) ir geriausias dramos serialo scenarijaus autorius (David Benioff ir Daniel Brett Weiss).​

2015 m. rugsėjį serialas taip pat gavo 12 „Emmy“ statulėlių ir taip pagerino metų rekordą serialų apdovanojimų srityje.