„Čia yra labai stipru, - po pirmosios filmavimo dienos euforijos neslėpė „Lietuvos balso“ vedėju tapęs radistas Rolandas Mackevičius. – Naujos įspūdingos dekoracijos, kurias turi tik kelios „The Voice“ transliuojančios šalys, nauji mokytojai, tarp kurių ohoho kas vyksta, labai skirtingi, personažiški dalyviai ir, be abejo, afigienas vedėjas“.

„Formuodami mokytojų komandą, kurią sudaro pirmo ryškumo šalies žvaigždės, turėjome aukštus lūkesčius, bet tai, ką nufilmavome per pirmąsias dienas, pranoko mūsų išsikeltus tikslus. Mokytojai tikrai ypatingi“, - sako „Lietuvos balsą“ prodiusuojančios kompanijos „Elitaz“ prodiuseris Gediminas Jaunius.

Į penktojo sezono filmavimus atvyko „The Voice“ formatą sukūrusios kompanijos „Talpa“ „The Voice Global Productions“ vyresnysis viceprezidentas Richardas Rietveldas, šiuos šou filmavęs visame pasaulyje nuo Australijos iki Olandijos.

„Mane gerai nuteikia tai, ką pamačiau ir išgirdau. Man ypač malonu matyti, kad visose 64 šalyse, kuriose buvo įgyvendintas „The Voice“, projekto dalyvių lygis nuolat auga. Palyginti su kitomis šalimis, lietuviška versija yra viena geriausių. Kartelė tokia aukšta, kad drąsiai galima sakyti, jog žiūrovų laukia kvapą gniaužianti keturių mokytojų kova dėl šių metų nugalėtojo. Didžioji intriga: ar pavyks kam nors iš Donato atimti nugalėtojo skeptrą. Man pačiam įdomu, ar tai bus Leonas, ar Inga, ar Džordana, o gal ir vėl Donatas?“.

Šimtui dalyvių, atrinktų iš tūkstančių anketų, atsivėrė durys į analogų pasaulyje neturinčias „Akląsias perklausas“. Čia juos pasitiko naujieji projekto mokytojai.

Kompozitorius ir atlikėjas Leonas Somovas, aktorė ir dainininkė Inga Jankauskaitė, scenos karalienė Džordana Butkutė ir projekto senbuvis, skaičiuojantis ketvirtąjį sezoną Donatas Montvydas sėdo į garsiąsias „Lietuvos balso“ kėdes, kad pasirinktų į savo komandas geriausius iš geriausių Lietuvos balsų. Iš šimto dalyvių šešiasdešimčiai bus suteikta galimybė pereiti į kitą projekto etapą – mokytojai į savo komandas pakvies po 15 dainininkų.

Penktasis „Lietuvos balso“ sezonas pilnas netikėtumų. Ilgus metus „Lietuvos balso“ dalyvių favoritu buvęs Donatas Montvydas, į pergalę atvedęs jau du projekto dalyvius, rimtai surėmė pečius su Leonu Somovu.

Per pirmąsias filmavimo valandas daugelis dalyvių tarė Leono vardą, kas visiškai nustebino projekto mokytoją naujoką.

„Maniau, kad pirmiausia komandas susirinks Džordana, Inga ir Donatas. Tokio ažiotažo nesitikėjau. Tikiuosi, kiti mokytojai nepyksta. Visų dalyvių negalėsiu apžioti, bet ką daryti, jei žmonės mane renkasi? Jaučiu, kad tvyro įtampa su kitais mokytojais, bet, tikiuosi, juokais“, - kalbėjo per pirmąsias valandas geriausius balsus į savo komandą atviliojęs Leonas.

Tačiau Donatas Montvydas neketina pasiduoti. „Leonas kol kas dalyvius renka be konkurencijos, bet tai tik pradžia. Tik nepatyrę atskleidžia savo kozirius iš karto, o aš dar palauksiu, - savo kolegas erzina Donatas. – Bet, aišku, Leonas nuėjo per toli ir ko gero jam jau laikas nukirpti mygtuko „Renkuosi tave“ laidelius“.

Projekto naujokė, pilnų arenų karalienė Džordana Butkutė, po ilgų svarstymų sutikusi imtis naujos jai veiklos ir tapti „Lietuvos balso“ mokytoja, dalyvius apglobė savo nuoširdumu ir šiluma.

„Jau prisijaukinau tą kėdę. Čia tokios emocijos verda, kad kartais, rodos, atsisuksiu ir be mygtuko. Lauki, jauti balsą, tembrą, energetiką ir kyla nenumaldomas noras pamatyti žmogų ir jo emocijas. Kiek atsisukau, tiek nenusivyliau. Aišku, reikia labai kovoti už dalyvį, jei atsisukame visi. Nors tai ir žaidimas, bet ir kova“.

„Lietuvos balso“ vedėjos poziciją į mokytojos kėdę šį sezoną iškeitusi aktorė ir sausakimšų koncertinių salių dainininkė, romantiškoji Inga Jankauskaitė už patinkančius dalyvius kaunasi ne tik žodžiais, bet ir pasitelkusi moteriškus kerus.

„Su nekantrumu laukiu kitų dienų, kitų perklausų, iš viso į komandą mums reikia penkiolikos žmonių. „Lietuvos balso“ aklosios perklausos – ne stojamieji į Muzikos akademiją, norisi girdėti žmones ,kurių galimybėmis ir potencialu neabejotum. Suprantu ,kad dalyviai į šį projektą žiūri kaip į savo gyvenimo šansą, tačiau, net jei mes neatsisukam, nepamirškit, kad tai - projektas su savo žaidimo taisyklėmis. Mums reikia išmokti nežaisti žaidžiant“.

Šią savaitę Aklosios „Lietuvos balso“ atrankos bus filmuojamos antradienį ir ketvirtadienį 15 ir 20 val. Palangos sporto centre. Rugpjūčio pabaigoje Palangoje vyks „Lietuvos balso“ dvikovų filmavimai.