Garsus vyras viešai ne kartą yra prisipažinęs, kad turėti dukrą – sena jo svajonė, tai jis patvirtins dar kartą, rašoma LNK pranešime spaudai.

„Kai gimė sūnus Šarūnas, Inga tikėjosi mergaitės, ir pirmas jos klausimas buvo: „O kur mergaitė?““, - pasakoja A.Valinskas. Tiesa, Arūnas atviras – jis visada buvo itin griežtas tėvas dviem savo sūnums, o auklėdamas sykį buvo net pakėlęs ranką, ir dėl to iki šiol labai gailisi.

Laidos „Valanda su Rūta“ diskusijoje netrūks jautrių, ašarą spaudžiančių istorijų. Kaunietis Andrius Klementavičius pasakos apie tai, kaip šeimoje atsiradus sūnui, likimas iš jo atėmė žmoną. Žmonai mirus nuo vėžio Andrius liko vienas su iš vaikų globos namų paimtu ir globojamu berniuku, kuriam privalo atstoti ir tėtį, ir mamą.

Kitas laidoje dalyvavęs tėtis Vytautas Čepėnas papasakos apie devynis savo vaikus, kurie gimė šeimos namuose, o juos priėmė ne gydytojas, ar pribuvėja, o jis pats.

Studijoje susirinkę svečiai sunkiai tramdys ašaras išgirdę dviejų vaikų tėvo, muzikinio projekto „Mes – vieno kraujo“ dalyvio Egidijaus Bučnio istoriją. Kai sūnui sukako mėnuo, Egidijaus žmona išgirdo diagnozę – 4 stadijos skrandžio vėžys. Kai sūnui sukako keturi mėnesiai, jo žmona mirė. Egidijus, padedamas savo ir žmonos seserų, vienas augina sūnų Nojų. „Tai buvo paskutinė mano žmonos dovana man...“, - šiandien sako Egidijus, svajojantis apie dainininko karjerą.

Aktorė, laidų vedėja ir režisierė Violeta Mičiulienė neslėps, kad būtent tėtis jai tapo didžiausia atrama tuomet, kai neteko mamos, o vėliau išsiskyrė su sutuoktiniu. „Mamos netekau, kai man tebuvo 20 metų. Labai pykau, kodėl mane paliko ne laiku, per stojamuosius egzaminus į konservatoriją. Tėtis tapo svarbiausiu vyru mano gyvenime. Būtent jis padėjo auklėti du mano sūnus. Jiems iki šiol sakau – turite būti tokiais vyrais, kaip senelis, o ne tėtis. Nes būtent jis – tikro vyro pavyzdys. O tokio gyvenime daugiau nesu sutikusi...“, - sakys Violeta.

„Tėtis mane išmokė dviejų dalykų: „Durniui visada reikia duot kelią, ir kad šeima – svarbiausia“, - pasakos maestro Vytauto Kernagio dukra, Eglė Kernagytė – Dambrauskė.

„Kai Lietuva švenčia mamų dieną, visi žino! Nuo ankstyvo ryto socialiniai tinklai pražysta gėlėmis, mamų fotografijomis, ir vaikų piešiniais, televizijos transliuoja koncertus, o garsenybės dėkoja mamoms už dovanotą gyvybę ir meilę. Po kelių dienų – minėsime tėvo dieną, o kaip ją švęsite jūs? Nors laidoje dalyvaujanti psichologė teigia, kad Lietuvoje tėvo vaidmuo sutryptas ir geras tėvas mums labiau stebuklas, šį vakarą mes išgirsime tikrai nuostabių istorijų”, - laidą skirtą tėvo dienai pristatys laidos vedėja Rūta Mikelkevičiūtė.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ jau šio ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.