Tiek Silvestras, tiek Dovilė tikina, kad laimėtą piniginį prizą investuotų į muziką – įrašinėtų dainas, sukurtų albumą. Projekto pradžioje prisipažinusi, jog dar niekada nemiegojo su vaikinu ir dėl to skaistuole praminta 23-ejų Dovilė įsitikinusi, kad gali laimėti.
„Nors žmonės mano, kad aš keista, tačiau jie pamatė mane nuoširdžią ir priėmė kaip savą. Tikiu žmonių palaikymu“, – prieš pat projekto finalą kalbėjo ketvirtą kartą ant karštosios kėdės sėdėsianti mergina.

Dovilės vokaliniais sugebėjimais neabejoja ir visa laiką projekto dalyvius muzikos mokęs prodiuseris Deivydas Zvonkus: „Jos dainavimo stilius yra neįprastas ir malonus ne kiekvienai ausiai, todėl jos gerbėjai, skirstosi į dvi stovyklas – vieni jos labai nemėgsta, kiti – labai myli, tiesiog dievina. Bet jei Dovilė dirbs ir tobulės, ji tikrai gali tapti žvaigžde.“

Vienas iš rimčiausių konkurentų – Silvestras ne tik keturis kartus tapo projekto savaitės lyderiu, bet ir nei karto nėra sėdėjęs ant karštosios išlikimo kovos kėdės. Viešai apie netradicinę seksualinę orientaciją prabilęs vaikinas prisipažino, jog išlikimo kovos laukia su dideliu jauduliu: „Aš šiek tiek bijau. Ant karštosios kėdės sėsiu pirmą kartą ir dar finale. Šiek tiek baiminuosi, ar tas internautų palaikymas, kurio iki šiol sulaukdavau, atsispindės ir balsuojant finale.“

Trečioji išlikimo kovos dalyvė – fizikos inžineriją studijuojanti Valda. Mergina tikina, jog ji jau laimėjo, mat tikrai nesitikėjo, kad paklius į finalą ir netikėjo savo jėgomis muzikoje. Tačiau muzikos prodiuseris D. Zvonkus sako, kad jei Valda pasitikės savimi, tuomet nušluos visus konkurentus.

Šįvakar projekto finale žiūrovų numylėtiniai – Dovilė, Valda ir Silvestras susirungs dėl pagrindinio prizo – 10 tūkstančių eurų, kuriuos įsteigė verslo ir kultūros parkas „Gariūnai“. Antrosios vietos nugalėtojo laukia ne ką mažiau įspūdinga dovana – savaitės poilsis dviem 5 žvaigždučių viešbutyje Turkijoje. Šį prizą įsteigė kelionių agentūra „Kidy tour“.

Šeštadienio vakarą žiūrovų laukia jau paskutinė realybės šou „Aš – superhitas“ kova. Tiesioginiame eteryje bus dalyvių mokytojai – Povilas Meškėla, Deivydas Zvonkus, Vaidas Baumila ir Marius Repšys, o žiūrovų lauks ne tik bendra dalyvių daina, bet ir nematyti jų pasirodymai. Ant karštųjų kėdžių dėl nugalėtojo vardo, šlovės ir įspūdingo pagrindinio prizo rungsis trys nuoširdžiausi projekto dalyviai – Dovilė, Silvestras ir Valda.