Išlikimo kovai jau pasiruošę buvo du dalyviai – daugiausiai minusų surinkę Dovilė ir Nerijus. Vos prasidėjus tiesioginei transliacijai projekto lyderiu kitų dalyvių sprendimu tapusiam ir į finalą jau patekusiam Silvestrui teko nemenka užduotis – ant karštosios kėdės pasodinti trečiąjį dalyvį. Šia užduotį jam apsunkino artima draugystė su abejomis kandidatėmis – Elvina ir Valda.

„Negaliu prieš šias merginas nieko blogo pasakyti, nes jos ne tik atlikėjos, bet ir geros mano draugės. Tačiau vienai iš jų pergalės reikia mažiau – ji jau gali rengti koncertus didžiosiose arenose“, - sakė vaikinas. Ant karštosios kėdės Silvestras pasodino Elviną, kas Valdai nulėmė patekimą į realybės šou finalą.

Pusfinalio dalyvių pasirodymus vertino du scenos profesionalai – grupės „Rondo“ lyderis Aleksandras Ivanauskas-Fara ir po Lolitos Zero pseudonimu besislepiantis aktorius Gytis Ivanauskas. Paprastai kandi ir kritiška Lolita Zero „Aš – superhitas“ dalyviams negailėjo komplimentų, o žiūrovams padovanojo įspūdingą savo pasirodymą.

Teisioginėje transliacijoje ne tik skambėjo gera muzika, bet ir buvo aptarta karščiausia praėjusių savaičių realybės šou aktualija – Nerijaus ir Elvinos skyrybos. „Na, pabandėme, neišėjo – gyvenam toliau. Sakėme, darysime oficialias skyrybas, kviesime advokatą“, - juokavo Elvina.

„Viskas buvo tikra, nieko nevaidinau. Bet mes abu esame labai skirtingi ir principingi, nelinkę nusileisti. Anksčiau ar vėliau kažkuris būtų kažką pasakęs ir būtų atėjęs galas“, - buvusiai merginai pritarė Nerijus.

Susumavus telefonu ir internetu atiduotus balsus tiesioginės pusfinalio transliacijos pabaigoje paaiškėjo, kad projektą palieka buvę įsimylėjeliai Elvina ir Nerijus, o daugiausiai žiūrovų balsų surinkusi skaistuolė Dovilė tapo trečiąja finalininke.