Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad daugiausiai palaikymo sulaukė būgnininkė Fausta Šukytė. Antroje ir trečioje vietoje atsidūrė nemenčiniečiai „Black Biceps“ ir Gabrielė su augintiniu Easy. Nors žiūrovai ir negailėjo protingam keturkojui balsų, o feisbuke jis buvo įvardijamas kaip vienas iš šio projekto favoritų, visi keturi teisėjai balsavo už rokerius iš Vilniaus rajono.

Kanklėmis grojančios merginos „Sunny“ šiam instrumentui suteikė šiuolaikišką atspalvį. Tiesa, scenoje pasirodė ir rokeriai vaikinai. „Noriu pasveikinti merginas – jūs pakeitėte įvaizdį, buvote labai šiuolaikiškos. Visada gerai, kai scenoje yra vaikinų“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Šokėja Rugilė sulaukė pagyrų dėl savo pasirodymo. I. Balsytė sakė, kad merginos pasirodymas ją itin sujaudino. Komplimentų negailėjo ir kiti teisėjai. Man labai imponuoja tai, ką tu darai. Tavo veido išraiška yra tikra, išgyveni kiekvieną sekundę. Man didelį įspūdį daro choreografija. Retai aktoriui teatre pavyksta papasakoti istoriją ir kūnu, ir siela“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Šokių studija „Gamers“ praėjusį pasirodymą sulaukė neigiamų komentarų dėl šokančių merginų. Deja, ir šį kartą nepavyko to išvengti. „Šiandien atrodėte labai solidžiai. Tačiau turėčiau techninių pretenzijų. Man užkliuvo merginos. Arba joms buvo per daug duota funkcijų. Man pritrūko vaikinų“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Donato Končiaus talentas yra pasakoti istorijas iš tos pačios raidės. Šį kartą vaikinas papasakojo istoriją iš B raidės.

„Nesuprantu, kur yra Donato talentas. Sugalvojote šį tekstą ir išmokote iš anksto, aktoriai tą daro jau daugelį metų. Buvo žiauriai nuobodu“, – kodėl pasirodymo metu paspaudė X kalbėjo D. Ibelhauptaitė. „Norėjau ir aš tą padaryti, bet nespėjau. Praslydai čia tik dėl to, kad buvai vienintelis“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Oro akrobatas Konstantin Kosovec turi ne tik gražų kūną. Vaikino talentas užima kvapą. „Nuostabu, kad jūs paklausėte Samo ir nusirengėte savo kostiumą. Man patiko, kad jūs sportą pavertėte menu. Sukūrėte čia poeziją...“, – komplimentų negailėjo D. Ibelhauptaitė. „Pasirodymas buvo labai trapus ir lengvas. Atrodė, viskas labai lengva. Tas ir žavu, ir stebina. Jis labai charizmatiškas ir artistiškas“, – gyrė I. Balsytė.

Šokėjai Edvinas ir Eigilė – kartu jau šešerius metus. Jie sako, jog svarbiausia, kad myli tai, ką abu daro. „Nuostabi idėja, fantastiškas humoro jausmas, ideali transformacija. Man buvo kiekviena sekundė labai įdomi. Puikus darbas, sveikinu“, – sakė D. Ibelhauptaitė. „Tai buvo pasaulinio lygio pasirodymas – viskas apgalvota, sušokta“, – komentavo S. Urbonavičius-Samas. „Norisi į jus žiūrėti ir žiūrėti. Ačiū jums“, – sakė N. Šulija.

Devynmetė būgnininkė Fausta Šukytė sulaukė jūros komplimentų – ją gyrė teisėjai, o publika plojo atsistojusi. „Tu esi labai talentinga, labai daug pasiekta“, – sakė I. Balsytė. „Labai noriu pagirti tavo įvaizdį – labai graži suknelė ir šukuosena. Tai, ką tu darai, yra labai unikalu. Prieš tai grojai klasikinę muziką, laukiu dar vieno stebuklo finale. Tikiuosi, kad žiūrovai įvertins talentą“, – komplimentų negailėjo D. Ibelhauptaitė.

Rokeriai „Black Biceps“ ant scenos surengė tikrą roko fiestą. „Atidaviau jums visą palaikymą. Linksminti žmones yra labai sunku, kur kas sunkiau sukurti linksmą dainą nei liūdną. Jūs sugalvojote visą pasirodymą – Vilniaus rajonas dainuoja apie Lietuvą. Kur jūs tai girdėjote?“ – klausė S. Urbonavičius-Samas. „Neprisimenu, kad kas nors taip linksmai man būtų rovęs stogą. Manau, kad už jus balsuos visa Lietuva“, – sakė N. Šulija.

Gabrielė ir jos augintinis Easy sukėlė tikrą gerų emocijų bangą! „Vežkite savo šunį į Holivudą“, – patarė I. Balsytė. „Turiu dviprasmišką nuomonę, kai matau gyvūną taip tiksliai dirbantį. Padarėte mažą teatrą, bet manęs nepalieka vienas jausmas. Ilgai dvejojau, ar juo pasidalinti. Visada gausi iš žiūrovo dėmesio, jei parodysi vaikus ar šuniuką. Nelabai žinau, ar tai tas numeris, kuris tinka talentų pusfinalyje“, – sakė D. Ibelhauptaitė.

Calebas Suttonas pavergė ne vienos „Lietuvos talentų“ žiūrovės širdį. „Man būtų labai įdomu išgirsti Calebą muzikiniame konkurse su daugiau žmonių, kurie atlieka tokią muziką. Labai siūlau tau sudalyvauti „X Faktoriuje“. Tada tu pamatysi save kitame kontekste“, – patarimus dalino D. Ibelhauptaitė. „Mūsų scenoje jam yra labai daug šansų. Turi duomenis, kurių reikia pop atlikėjui“, – sakė S. Urbonavičius-Samas.

Po kiekvieno dalyvio pasirodymo savo komentarus išsakydavo režisierė Dalia Ibelhauptaitė, BIX grupės lyderis, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, aktorė Ilona Balsytė ir orų pranešėjas Naglis Šulija. Tačiau pusfinaliuose svarbiausias žiūrovų balsas.

Daugiausiai balsų pelnęs iš karto patenka į projekto superfinalą. Kiti du, atsidūrę antroje ir trečioje vietoje, stoja prieš teisėjus. Būtent jie sprendžia, kuris iš dviejų yra vertas keliauti toliau.

Pusfinalio akimirkos ir užkulisiai: