Akylesni televizijos žiūrovai galėjo pastebėjo Kalebą „Eurovizijos“ atrankoje. Amerikietis yra dainininko Sasha Song pritariamasis vokalas. Pagrindinė K. Satono profesija – krepšininkas. Pradėjęs karjerą Valstijose, jis žaidė klubuose Prancūzijoje, Kinijoje, Libane… Kol galiausiai atkeliavo į Lietuvą.

„Kai mokiausi koledže, mano kambario draugas buvo lietuvis. Aš girdėdavau kalbą, kurios visiškai nesuprasdavau. Po metų ėmiau profesionaliai žaisti krepšinį Lietuvoje. Žaidžiau už Palangą, Trakus, Kėdainius“, – laidoje pasakos amerikietis.

Tai, kad be muzikos negali gyventi, „Lietuvos talentų“ dalyvis suprato tik gyvendamas Lietuvoje. Gal vietinių merginų grožio pakerėtas, o gal įkvėptas gamtos, krepšininkas ėmė ne tik dainuoti, bet ir kurti dainas.

„Prieš porą metų apsigyvenau Vilniuje, pradėjau lankytis karaokė baruose. Supratau, kad muzika mano gyvenime yra labai svarbi. Taip aš susipažinau su Sasha Song“, – pasakos vaikinas, padėjęs dainininkui sukurti eurovizinę dainą „Never felt like this before“, kuri jau dabar vadinama viena iš konkurso lyderių.

Ši daina – ne vienintelis Kalebo bandymas. Prieš kurį laiką jis išgarsėjo internete lietuviškai padainavęs gerai žinomą „Leon Somov & Jazzu“ hitą „Ką tu su manim darai?“.

„Vaizdo klipe ne tik dainavau, bet ir grojau gitara. Visi žiūrovų komentarai buvo – „o Dieve, eik į „Lietuvo talentus“. Džiaugiuosi tapęs šio projekto dalimi“, – šypsodamasis kalbės Kalebas.

Vos užgrojus pirmiesiems „Lietuvos talentų“ dalyvio dainos akordams, studijoje sėdinčios žiūrovės Kalebo palaikys šūksniais ir plojimais. „Lietuvės tave myli“, – po vaikino pasirodymo kalbės D. Ibelhauptaitė.