Grandiozinio projekto talentus vertins aktorė Ilona Balsytė, televizijos laidų prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir orų guru Naglis Šulija. Laidos vedėjais tapo mylimi televizijos veidai – Mindaugas Rainys ir Mindaugas Stasiulis.

Ne paslaptis, kad „Lietuvos talentai“ jau seniai peržengė ir Lietuvos ribas. Į populiarųjį projektą atvyksta dalyviai iš viso pasaulio! Šokėjų duetas „Kubaritmo“ į Lietuvą atvyko iš saulėtosios Kubos Respublikos. Yamel Gonzalez Portales ir Marlon Valdes Sanchez – du vaikinai, kurių gyvenimo aistra yra šokiai. Lietuvoje lotynų amerikiečiai dirba kubietiškų šokių mokytojais ir bando užkrėsti karštais ritmais lietuvius.

Šokėjai įsitikinę – kubiečiai jau gimsta mokėdami šokti salsą, tad sužavėti „Lietuvos talentų“ teisėjus jie privalo! „Norime ne tik šokti, bet ir dalintis emocijomis“, – sako Yamel ir Marlon. Sunkiausia jiems mūsų šalyje ištverti šaltį, tačiau karšti salsos ritmai įkaitina vaikinus net šalčiausią dieną. Lietuvoje Yamel ir Marlon žada gyventi dar metus, tačiau jei juos užgrius šlovė, vaikinai savo planus pakeis.

Galime atskleisti, jog „Kubaritmo“ pasirodymas sužavės visus projekto teisėjus! „Atnešėte saulę, šilumą į mūsų šaltą kraštą. Sušildėte Lietuvą – sniegas ištirps rytoj. Tai buvo puikus energijos pliūpsnis“, – kubiečius gyrė S. Urbonavičius-Samas. „Man net karšta pasidarė, prakaitas išmušė. Ir neturiu prie ko prisikabinti“, – susižavėjimo neslėps N. Šulija.

„Lietuvos talentų“ scenoje taip pat pasirodys ir aštuonerių metų Fausta Šukytė. Puikiai būgnais grojanti mergaitė tiesiog pakerėjo TV3 projekto teisėjus! Fausta tikisi, kad jos talentas sužavės ir šou žiūrovus.