Viena didžiausių TV3 projekto intrigų – „Lietuvos talentų“ teisėjai. Kas tie keturi profesionalai, kuriems bus patikėtos šios atsakingos pareigos? „Tokių profesionalių teisėjų projekto istorijoje dar nebuvo“, – atskleidžia S. Urbonavičius-Samas, kuris užima „Lietuvos talentų“ teisėjo kėdę nuo pirmojo sezono.

Visa tiesa, kas užims „Lietuvos talentų“ teisėjų kėdes paaiškėjo pirmųjų atrankų metu. Be grupės BIX lyderio S. Urbonavičiaus-Samo teisėjų kėdes taip pat užims aktorė Ilona Balsytė, režisierė Dalia Ibelhauptaitė ir orų guru Naglis Šulija. Šie keturi savo sričių profesionalai spręs talentų likimą. Suburtą komandą televizijos laidų prodiuseris įvardija kaip profesionaliausią per visą projekto istoriją. Laidos vedėjų vairas patikėtas Mindaugui Rainiui ir Mindaugui Stasiuliui.

„Šį sezoną „Lietuvos talentai“ gerokai atsišviežino. Teisėjų gretas papildė įdomūs, autoritetą visuomenėje turintys profesionalai. Dalia Ibelhauptaitė drąsiai gali būti vadinama sėkmingiausia mūsų šalies režisiere. Ji dirba su pasaulinėmis žvaigždėmis ir supranta, kas yra scena. Dalia – labai reikli, tačiau žinanti, ko reikia norint tapti žvaigžde. O štai I. Balsytė – tikra teatro žvaigždė, su kuria užaugo daugybė lietuvių. „Keistuolių“ teatras egzistuoja jau labai ilgai ir iki šiol sutraukia šimtus mažųjų žiūrovų. Ilona užsiima vaikų muzikos pedagogika, tad ji tikrai turi kompetencijos vertinti mažųjų dalyvių pasirodymus.

Na, o Naglis Šulija – vienas mylimiausių televizijos veidų. Jis kontraversiškiausias teisėjas, tačiau mes norėjome tokio žmogaus. Jis į šou pasaulį žvelgia kitomis akimis. Mes jį mylime dėl jo unikalumo. Nagliui scena nėra naujiena, jis buvęs šokėjas. Be to, Naglis jau daugybę metų dirba televizijoje, tad ši virtuvė jam taip pat ne nauja. Jo nuomonė apie dalyvius bus labai įdomi. Juk visi žinome, kad Naglis garsėja itin originaliais pasisakymais“, – sako S. Urbonavičius-Samas.

„Lietuvos talentuose“ išgarsėjo Lietuvą pasaulyje garsinantis muzikantas Martynas Levickis. Pagrindinis projekto prizas – 10 tūkst. eurų. Pirmoji „Lietuvos talentų“ laida jau sausio 22 dieną 19.30 val. per TV3 televiziją. „Šio projekto scena – tramplinas į pramogų pasaulį, profesionaliąją sceną. Tai geriausia karjeros pradžia, juk tave pamato visa šalis!“, – sako projekto prodiuseris.