Spąstai žvaigždėms – taip galima būtų apibūdinti šio vakaro laidą. Grupė specialistų, tokių kaip ekstrasensas, veidotyrininkė, astrologas, chirologė, grafologas ir kiti, matantys tai, kas mums nematoma, akis į akį susidurs su Lietuvos garsenybėmis, ir atskleis iki šiol negirdėtas jų paslaptis.

Studijoje bus atliktas ir eksperimentas. Laidos svečių ir publikos akivaizdoje šokėjui Andriui Kandeliui ekstrasensas pasiūlė atlikti savotišką kūno ir proto perkrovimą - taip pat, kaip perkraunamas kompiuteris. Ir iš tiesų garsus šokėjas kelioms minutėms ekstrasenso Andžejaus rankose atsijungė taip, kad net nesuprato esąs studijoje.

Žiūrovai išvys ir ypatingus svečius iš Latvijos, Indijos, bei Estijos. Garsus vedų astrologas iš Indijos Arjun Chakraborty papasakos, kas laukia 12 zodiako ženklų šiais metais, bei ką daryti, kad jie taptų sėkmingesni, o fenotipologas Markas Lučinas ne tik dainininkei Natalijai Bunkei, bet ir kiekvienai Lietuvos moteriai patars, į kokius vyrų veido bruožus žiūrėti renkantis ištikimą, šeimai atsidavusį vyrą, bei išvengti neištikimų plevėsų.

Pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ - tai, ko iki šiol nežinojote, išgirsite apie aktorių Saulių Siparį, dainininkes Nataliją Bunkę, Liepą Mondeikaitę - Norkevičienę, Vitaliją Katunskytę, Donatą Gutauskienę – Laisvą, dainių Arvydą Vilčinską ir jo žmoną Rūtą, verslininką Žilviną Grigaitį ir šokėją Andrių Kandelį.