Po praėjusios laidos N. Bunkė bei M. Vaidotas liko priešpaskutinėje vietoje, taigi šį sekmadienį – iškritimo vakarą – jų šansai palikti projektą tikrai dideli. Pasirodęs paskutinis, duetas atliko legendinę dainą „Nidai“, tačiau pasirodymo metu visi negalėjo atplėšti akių nuo paklaikusio, tarsi isterijos apimto M. Vaidoto veido. Vėliau, klausydamas komisijos vertinimų, jaunasis aktorius atvirai puolė į ašaras.

„Buvo jau gal net per jautru, sakyčiau... Martynai, viskas gerai? Nes atrodė, kad siela paliko kūną“, - duetą po pasirodymo pasitiko laidos vedėja Inga Jankauskaitė. „Mes čia visi esame pasimetę“, - komisijos vardu pirmoji prabilo R. Ščiogolevaitė. Visgi į komisijos klausimus apie tai, kas jam nutiko, M. Vaidotas konkrečiai atsakyti negalėjo, tiesiog kartodamas, kad jam „viskas gerai“.

„Labai sunku komentuoti, nes tau viduje ši daina reiškia kažko tiek daug, ko aš nesuprantu“, - pasimetimo neslėpė ir Stano.

„Aš labai jaudinausi, ir turbūt tai akivaizdu, ar ne?“ – bandė atsakyti M. Vaidotas.

„Muzika visada turi nešti tą išgyvenimą, tiesiog šįkart aš nesuprantu, kodėl jis yra“, - situaciją aiškinosi, o gal ir dvejones dėl tokio netikėto ir atviro jausmų demonstravimo bandė išsklaidyti Stano.

„Buvo labai buvo sunku žiūrėti. Labai jautru, bet labai baisu. Natali, tu šiandien dainavai super. Martynas, nors ir su isterija, bet pabaigoje viskas baigėsi gerai“, - kalbėjo vienai laidai prie komisijos prisijungęs atlikėjas Kastyti Kerbedis.

Kas scenoje iš tikrųjų nutiko M. Vaidotui? Ar netikėtas jausmų proveržis įtikins žiūrovus savo nuoširdumu, o gal pasirodys kaip triukas kovojant dėl išlikimo projekte? Ryškiausios emocijos – „Žvaigždžių duetų“ išlikimo vakarą jau šį sekmadienį, 19:30, per LNK.

Filmavimo akimirkos: