„Iš tikrųjų aš prancūziškai visiškai nemoku ir nieko nesuprantu“, - apie sunkumus įsikūnijant prisipažins Anžela. Tačiau, rodos kalbos barjeras nesutrukdė garsiai moteriai nustebinti ne tik salėje sėdinčius „Muzikinės kaukės“ gerbėjus, bet ir projekto komisijos narius. „Anžela, jūs viską padarėte labai įtaigiai. Pagal tai, kaip jūs sunkiai išėjot iš Edith Piaf vaidmens, akivaizdu kad jūs buvote ne jūs, o ji“, - sakys komisijos viešnia Asta Stašaitytė-Masalskienė.

„Muzikinės kaukės“ komisijos narys Mantas Stonkus šį šeštadienio suabejos ar Anžela Adamovič nepradėjo vartoti neleistinų preparatų. „Antras šeštadienio vakaras iš eilės – ir tu čia stebini visus susirinkusius. Gal tu tokį gėrimą stebuklingą pradėjai vartoti, kad tau taip gerai sekasi įsikūnyti? Ačiū tau labai už įspūdingą numerį“, - susižavėjimo neslėps M. Stonkus. „Aš tave sveikinu, kad tu taip giliai sugebi suvokti įkūnijamą atlikėją“, - pridurs komisijos pirmininkas Vytenis Pauliukaitis.

„Muzikinėje kaukėje“ šį šeštadienio vakarą Tadas Juodsnukis įkūnys atlikėją Ray Charles, Vytenis Kaluškevičius – Bruno Marsą, Rūta Ščiogolevaitė – muzikos grupę „Kaoma“ ir atliks dainą „Lambada“, Arvydas Vilčinskas taps Virgiu Stakėnu, Karolina Juškaitė-Carol – Montserrat Caballe. Valentinas Krulikovskis įsikūnys į Valerijų Leontjevą, Anžela Adamovič taps Edith Piaf, Donata Gutauskienė-Laisva – Viktorija Mauručaite, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė įsikūnys į reperį PSY.
„Muzikinė kaukė“ – šeštadieniais iki pat Kūčių 19:30 per BTV.