Inga prisiminė ir pirmąjį savo automobilį „Oka“, kuriuo jau pirmąją savo vairavimo savaitę ji bėgo nuo policijos. „Policija manęs net nestabdė, bet aš juos pamačiusi labai išsigandau ir norėjau kuo greičiau pro juos pravažiuoti. Beskubėdama užlėkiau ant vejos ir tada jau atkreipiau pareigūnų dėmesį“, – juokdamasi prisiminė Inga Valinskienė ir prisipažino, kad nelabai tikėjo apskritai kada nors vairuosianti.

Ar I. Valinskienė galiausiai sustojo ją besivejantiems pareigūnams ir kodėl neprisimena istorijos pabaigos, pamatysite laidoje „Gero vakaro šou“ jau šį vakarą. Laidos vedėjai Justinas Jankevičius ir Mindaugas Stasiulis Ingą netgi privers komentuoti krepšinio varžybas. Justinas Jankevičius prisimins, kaip ne itin vykusiai pajuokavo pirmą kartą sutikęs Ingą Valinskienę, o Mindaugas Stasiulis papasakos apie savo nuolatinius skambučius žavingo balso savininkei.

Laidoje „Gero vakaro šou“ taip pat pamatysite neįtikėtiną talentą turintį septynmetį Jorį. Jis laimėjo tarptautinę skaičiavimo mintinai olimpiadą ir savo sugebėjimus pademonstruos studijoje be žado palikdamas ne tik laidos vedėjus, bet ir publiką. O vaikai laidoje šį kartą bandys atspėti, kam reikalingi tokie daiktai kaip diktofonas, kasetė, magnetinė juosta, mediniai skaitliukai, spausdinimo mašinėlė ir su kuriuo iš šių daiktų reikėtų surišti pagautą vagį – visa tai ir dar puiki kalėdinė nuotaika šį vakarą laidoje „Gero vakaro šou“.