Žiūrimiausiame šeštadienio šou „Muzikinė kaukė“ – dar daugiau įspūdingų virsmų ir pasikeitusi komisija. Prie Manto Stonkaus, Ingos Valinskienės ir Vytenio Pauliukaičio vienam vakarui prisijungs dainininkas Donatas Montvydas.

„Donatas turi gerą žinią visiems savo gerbėjams Alytuje ir Panevėžyje. Po sėkmingo koncertinio turo, skelbiami papildomi koncertai, tad nepraleiskite šios galimybės“, - dainininko D. Montvydo sėkme pasidžiaugs laidos vedėjas Algis Ramanauskas.

Donatas Montvydas laidos metu pripažins, kad džiaugiasi pakviestas vienam vakarui tapti komisijos nariu, o Donatai Gutauskienei-Laisvai negailės gražių žodžių.

„Pastebėjau, kad visiems keičiate nosis. Matyt, tai esminis dalykas, ko užtenka, norint būti panašiam į įkūnijamą atlikėją. Išvaizda tau iš tikrųjų labai padėjo. Gal tai ir nebuvo tavo stipriausias pasirodymas, nes žinau tavo galimybes, tačiau tikrai matėsi, kad puikiai atkartojai šią grupę“, - komentuos D. Montvydas.

„Aš labai norėčiau pagirti Laisvą, kaip atlikėją ir dainininkę. Laisva yra viena iš kelių atlikėjų, kurie turi labai didelį emocinį pagrindą už savęs ir jį visada parodo scenoje. Man yra gera žiūrėti į tave atliekančią muzikinius kūrinius“, - D. Gutauskienę-Laisvą girs Mantas Stonkus.

Inga Valinskienė taip pat negailės gerų žodžių: „Man labai smagu, kad kiekvieną kartą gali taip keistis. Ir mane žavi, kad tu sugebi išeiti iš užkulisių ir pademonstruoti visai kitą žmogų, nei esi iš tikrųjų.“

Šeštadienio vakarą „Muzikinėje kaukėje“ Karolina Juškaitė-Carol taps Kylie Minogue, Tadas Juodsnukis – Rolandu Janavičiumi, Vytenis Kaluškevičius – dainininke Rihanna, Nijolė Pareigytė-Rukaitienė taps grupės „Junior“ vokaliste Rosita Paulauskaite, Donata Gutauskienė-Laisva – Marie Fredriksson iš grupės „Roxette“.

Arvydas Vilčinskas – Vitalija Katunskyte. Rūta Ščiogolevaitė įkūnys dainininkę Maria Callas, Tadas Rimgaila – „Muzikinėje kaukėje“ kartu dalyvaujantį Arvydą Vilčinską, Valentinas Krulikovskis virs Marian Gold iš grupės „Alphaville“, o Anžela Adamovič – Zemfira. „Muzikinė kaukė“ – jau šį šeštadienio vakarą, 19:30 per BTV.