Nenuostabu, kad aštriu liežuviu pagarsėjusi ir jau pirmoje laidoje save projekto diva pavadinusi atlikėja Dovilė Filmanavičiūtė – Miss Sheep užsitarnauja daugiausiai pastabų iš kitų komisijos narių.

Šį sekmadienį D. Filmanavičiūtė sulauks kaip niekad daug replikų, o ypač – dėl savo pasirinkto įvaizdžio. Filmavime, kurio tema buvo „Legendos“, atlikėja pasirinko stilizuotą, iš pirmo žvilgsnio – Britanijos Bakingamo rūmų sargybinių uniformą primenantį švarką. Ryškiai raudonas drabužis su įspūdingais aukso spalvos papuošimais neliko nepastebėtas nei vieno.

„Dovile, ar jau pristatėte gėles?“ – komisijos narei įgėlė laidos vedėja Inga Jankauskaitė, omenyje turėdama gėlių pristatymo paslaugą teikiančių husarų uniformą. Tuo metu jos kolega, aktorius Mantas Stonkus, pasirinko dar aršesnes „Muravjovo“ ir „koriko“ pravardes.

Reikalai ypač paaštrėjo po Gabrielės Martirosianaitės ir Jurijaus Veklenko pasirodymo.

„Šiandien jūs buvote nuobodos kartu su visa komisija“, - pasirodymą pakomentavo Miss Sheep. Į tai netruko sureaguoti kitas komisijos narys Stano. „Tai ačiū Dievui, kad tu viena nenuobodi, ir trauki mus iš šito liūno“, - metė jis kolegei.

Savo žodį tarė ir „radistas“ Rolandas Mackevičius. „Gabriele, ateik pas mus, neliūdėk, čia tave Napoleonas taip sunervino?“ – taip R. Mackevičius kreipėsi į Gabrielę Martirosianaitę, omenyje taip pat turėdamas D. Filmanavičiūtę. „Napoleonas – mažas, jo aš nebijau“, - dviprasmiškai atsakė projekto dalyvė.

D. Filmanavičiūtė skeptiškai nusiteikusi buvo ir po visus ant kojų pakėlusio Natalijos Bunkės ir Martyno Vaidoto pasirodymo. Tada jau neištvėrė kitas komisijos narys – Merūnas Vitulskis. „Dovile, tu kaip ta vienintelė tetulė, kuri visiems nuotaiką gadina“, - nuotakos neslėpė M. Vitulskis.

Kokie šįkart bus reiklios ir dažnai nenuspėjamos D. Filmanavičiūtės – Miss Sheep vertinimai? Jau šį sekmadienį visos „Žvaigždžių duetų“ poros išlikimo vakare kausis dėl vietos tolesnėse laidose, todėl kiekvienas komisijos taškas visiems bus ypač svarbus.